ŞAMPİYONLUK BU ŞEHİRE ÇOK YAKIŞTI

Cacabey Meydanında toplanan yüzlerce taraftar konfeti ve yeşil-beyaz bayraklarla şampiyonluk kutlamasına katıldı. Kırşehir Belediyespor’un takım otobüsünün Cacabey Meydanı’na gelmesiyle birlikte meşale yakan taraftarlar, “şampiyon kırşehir” sloganları ile takımı karşılayarak futbolcuları omuzlarında platforma kadar taşıdı. Şampiyonluk serüveninin anlatıldığı  25 maçlık hikayenin videosu dev ekrana yansıtıldı, platform kenarında filmi izleyen futbolcu ve teknik ekibin yaşadığı duygusal anlar […]
Genel - 29 Nisan 2018 01:29 A A

Cacabey Meydanında toplanan yüzlerce taraftar konfeti ve yeşil-beyaz bayraklarla şampiyonluk kutlamasına katıldı.

Kırşehir Belediyespor’un takım otobüsünün Cacabey Meydanı’na gelmesiyle birlikte meşale yakan taraftarlar, “şampiyon kırşehir” sloganları ile takımı karşılayarak futbolcuları omuzlarında platforma kadar taşıdı.

Şampiyonluk serüveninin anlatıldığı  25 maçlık hikayenin videosu dev ekrana yansıtıldı, platform kenarında filmi izleyen futbolcu ve teknik ekibin yaşadığı duygusal anlar gözlerden kaçmadı.

 

 

Sahnede kısa bir konuşma yapan Veli Şahin hazırladığı konuşma metnini kenara bırakarak duygusal bir konuşma yaptı.

 

Yorulduklarını ama kendilerine inananların sayesinde başardıklarını belirten Başkan Şahin, bu başarıda katkı sunan herkese tek tek teşekkür etti.

“Taşıma suyuyla değirmen dönmez” ifadeleriyle kendi sporcularını kendilerinin yetiştireceğini onun içinde spor okulu kurduklarını söyledi.

“Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kupa Kırşehir’in”

3. Lige yükselen Kırşehir Beldiyespor’un şampiyon olmasında Kırşehirlilerin emeği olduğunu anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kupada Kırşehirlilerin emeği var. En başta bize güvenen Kırşehirlilerin emeği var. 2017 yılı başında milletvekilleri ve Vali ile bir araya geldik. Kırşehir Belediyespor’u kurma kararı aldık. Güzel bir kadro oluşturduk. Arkadaşlarıma daima; hedef şampiyonluk ama bizim birinci hedefimiz takımla Kırşehirlileri kucaklaştırmak. Yani şehrimizde bir sinerji oluşturmak. Her görüş ve her kesimden insanların benim takımım diyebileceği bir duruşu olan takım oluşturmak. Rakiplerimiz bile zaman zaman Veli Şahin ile bir araya geldiğimizde söyledi. Rakiplerimiz bize; ’siz gerçekten bir futbol kulübüsünüz bir duruşunuz var. Bütün kulüplere örnek olacak’ dediler” diye konuştu.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin konuşmasının ardından Kırşehir Belediyespor futbolcuları sahneye davet edildi. Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez’in ’elim uğurludur inşallah yeni kupalar da’ veririz temennisi ile şampiyonluk kupası havai fişek gösterisi eşliğinde kaldırıldı.

 

Kutlamanın ardından sevilen sanatçı Azerin sahne alarak konser verdi. Neşet Ertaş vurgusu yapan  Azerin bir çok Neşet Ertaş türküsü de seslendirdi.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 9394 kez okundu.
Genel - 01:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • Mehmet Z. 29 Nisan 2018 01:56

    Her şey iyi güzel de ANCAK; O kadar Türk halk sanatçısı, yöremizin sanatçıları varken.. Azeri ‘de kim arkadaş ya.. ben hiç memnun kalmadım