Satılmış “Tozpembe dünyalarında yaşayanlar garipleri görmüyor”

Her geçen gün ağırlaşan yaşam koşullarına rağmen kendi TOZPEMBE DÜNYALARINDA yaşayan, zamlar ve faizler altında ezilen işçi memur kesimini değil patronlarına sahip çıkan, garibi fukarayı unutan, ama seçim gelince onlarla bir olduğunu iddia eden bir iktidar ile dirsek direseğe mücadele veriyoruz. Her fırsatta Hz.Ömer’in adaletine atıf yapan, Hz.Ömer’in “Kenar-ı Dicle’de bir kurt kapsa koyunu, gelir […]
Genel - 2 Ocak 2021 14:08 A A

Her geçen gün ağırlaşan yaşam koşullarına rağmen kendi TOZPEMBE DÜNYALARINDA yaşayan, zamlar ve faizler altında ezilen işçi memur kesimini değil patronlarına sahip çıkan, garibi fukarayı unutan, ama seçim gelince onlarla bir olduğunu iddia eden bir iktidar ile dirsek direseğe mücadele veriyoruz.

Her fırsatta Hz.Ömer’in adaletine atıf yapan, Hz.Ömer’in “Kenar-ı Dicle’de bir kurt kapsa koyunu, gelir de Adl-i İlahi sorar Ömer’den onu,” anlayışını benimsediklerini söyleyen fakat kalem kendilerine gelince adalet sistemini bile değiştiren bir iktidar ile karşı karşıyayız.

Mecliste “Millet aç, milletin midesine kuru ekmek giriyor” sözlerine “O zaman aç değiller” diyebilecek kadar milletinden kopmuş ama sözüm ona millet sevdalısı yalanını dilinden düşürmeyen bir iktidar ile karşı karşıyayız.

 

Şunun bilinmesini isterim ki,

İYİ PARTİ İKTİDARINDA, kimse aç kalmayacak, tutmadığımız el, yardım etmediğimiz kimse kalmayacak.
Refah seviyesinin yükseldiği, milletin gerçek memleket sevdalılarına kavuştuğu, herkesin hakkını aldığı İYİ günler olacaktır.
İYİ Parti iktidarında kimse yatağına aç girmeyecek, çöplerde sokakta karnını doyurmaya çalışmayacaktır.

Comments

comments

Bu haber 7316 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 14:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.