ŞEHİT AİLELERİ HASTALARI ZİYARET ETTİ

Kırşehir’de şehit aileleri hastanede tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün desteklemiş olduğu “BAYRAKLA BİRLEŞEN ŞEHİTLERİMİZ” adlı proje kapsamında Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Konuyla ilgili açıklama yapan Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan; […]
Manşet Haberleri - 7 Ağustos 2019 22:57 A A

Kırşehir’de şehit aileleri hastanede tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün desteklemiş olduğu “BAYRAKLA BİRLEŞEN ŞEHİTLERİMİZ” adlı proje kapsamında Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan;
“Şehit ailelerimiz ile sosyal sorumluluk çerçevesinde Sevgi Kucaklaşması adı altında Yeni Doğan ünitesinde dünyaya gözlerini açan bebeklerimizi, çocuk servisinde tedavi gören miniklerimizi ve çeşitli hastalıklardan tedavi gören büyüklerimizi ziyaret ettik. Ziyaret kapsamında hastalarımıza hediyeler vererek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.
Ziyaretimizde bizleri yalnız bırakmayan Başhekim Yardımcısı Dr. Aslıhan Kılıç Torun, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Serap Atak ve ziyaretlerimizde bizlere kolaylık sağlayan Sağlık İl Müdürü Op. Dr. Ali Bulut, Başhekim Dr. Yahya Şahin ile hastane personeline ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 5454 kez okundu.
Manşet Haberleri - 22:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.