Şenliğe Hava Engeli

Kırşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Çocuk Şenliği, Hava Koşulları Dolayısıyla Ertelendi. Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği, hava koşulları nedeniyle 30 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak. 1980 öncesi Hakimiyet-i Milliye Bayramı olarak kutlanan, ulusal egemenlimizin simgesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97’nci yıldönümünde düzenlenen Çocuk Şenliği’ne hava koşulları engel oldu. Kırşehir Belediyesi […]
Akpınar - 24 Nisan 2017 16:48 A A

Kırşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Çocuk Şenliği, Hava Koşulları Dolayısıyla Ertelendi.

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği, hava koşulları nedeniyle 30 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak.

1980 öncesi Hakimiyet-i Milliye Bayramı olarak kutlanan, ulusal egemenlimizin simgesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97’nci yıldönümünde düzenlenen Çocuk Şenliği’ne hava koşulları engel oldu.

Kırşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Aşıkpaşa Masal Park’ta 2014 yılından bu yana düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği’nin 3’üncüsü gerçekleştirilecek.

23 Nisan Çocuk Şenliği’nde palyaço, yüz boyama etkinliği, balon, bayrak dağıtımı, çeşitli yarışmalar ve müzik eğlence programı olacak.

Kırşehirli her yaştan çocuğun davet edildiği ücretsiz etkinlik, 30 Nisan 2017 Pazar günü saat 13.00’te başlayacak.

Ertelemeli olarak gerçekleştirilecek şenlikte, minikler bütün gün çocuk olmanın tadını çıkaracak.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de, “Çocuk Şenliğimizi 23 Nisan 2015 tarihinde faaliyete geçirdiğimiz ve çocuklarımıza hediye ettiğimiz Aşıkpaşa Masal Parkı’nda düzenleyeceğiz. Belediye olarak biz de çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu artırmak ve kıvancımızı paylaşmak için bu sene Çocuk Şenliğimizin beşincisini düzenleyeceğiz. Büyük küçük herkes Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlasın, herkes biraz çocuk olsun, tüm çocuklar daha da mutlu olsun istiyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak yaptığımız tüm çalışmalarımızın temelinde çocuklarımız var” şeklinde konuştu.

Başkan Bahçeci, hava koşulları nedeniyle gerçekleştirilemeyen Çocuk Şenliği’nde 30 Nisan Pazar günü tüm Kırşehirlileri beklediklerini ifade etti.

Comments

comments

Bu haber 6703 kez okundu.
Akpınar - 16:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.