Tefecilik Yapan Suç Örgütü Çökertildi

Kırşehir’de tefecilik yapan suç örgütüne mensup 5 kişi tutuklandı. Vatandaşların düştüğü zor durumdan faydalanarak piyasa koşullarının üstünde fahiş faiz oranları uygulayan ve onları tehdit ederek korku ve baskı oluşturan ve zorla senet imzalatan çete ile ilgili Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’ne çok sayıda ihbar bildirildi. Şubeye bağlı ekipler 5 şüphelinin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda; […]
Manşet Haberleri - 8 Ekim 2019 18:01 A A

Kırşehir’de tefecilik yapan suç örgütüne mensup 5 kişi tutuklandı.

Vatandaşların düştüğü zor durumdan faydalanarak piyasa koşullarının üstünde fahiş faiz oranları uygulayan ve onları tehdit ederek korku ve baskı oluşturan ve zorla senet imzalatan çete ile ilgili Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’ne çok sayıda ihbar bildirildi. Şubeye bağlı ekipler 5 şüphelinin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda; Noter satış belgeleri , binlerce Türk Lirası, Binlerce Euro, Kama, Tabanca, Tüfek ve borç senetleri ele geçirildi.

Gözaltına alınan N.K. , G.K , H.K , E.K , K.A isimli şüpheliler yapılan sorgu ve sağlık işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildi.Şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Comments

comments

Bu haber 8583 kez okundu.
Manşet Haberleri - 18:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.