TOKİ’den Kaman’a 224 konutluk yeni bir proje

TOKİ’den Kırşehir Kaman’da Yeni Proje TOKİ Kırşehir Kaman Sarı Uşağı Mahallesin’de 224 Konutluk Yeni Bir Projeye Start Verdi. Kırşehir Kaman TOKİ Evleri 10 Temmuz’da İhaleye Çıkacak. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kırşehir’in Kaman ilçesine bağlı Sarıuşağı Mahallesi’nde yeni bir proje için düğmeye bastı. Kırşehir Kaman TOKİ Evleri projesi 10 Temmuz 2017’de saat 14.00’te ihaleye çıkacak. […]
Bölge Haberleri - 19 Haziran 2017 14:31 A A

TOKİ’den Kırşehir Kaman’da Yeni Proje TOKİ Kırşehir Kaman Sarı Uşağı Mahallesin’de 224 Konutluk Yeni Bir Projeye Start Verdi. Kırşehir Kaman TOKİ Evleri 10 Temmuz’da İhaleye Çıkacak.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kırşehir’in Kaman ilçesine bağlı Sarıuşağı Mahallesi’nde yeni bir proje için düğmeye bastı. Kırşehir Kaman TOKİ Evleri projesi 10 Temmuz 2017’de saat 14.00’te ihaleye çıkacak. Kırşehir Kaman TOKİ Evleri 2.etapta toplam 224 konut yer alıyor. Kırşehir Kaman Sarıuşağı Mahallesi 2.etap 224 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi 10 Temmuz’da ihaleye çıkacak.

Milletvekili Mikâil Arslan, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkan Yardımcısı Orhan Yüce’yi makamında ziyaret ederek, 10 Temmuz 2017 tarihinde ihalesi yapılacak olan Kaman 2. Etap TOKİ alanının vaziyet planını ve İlçelerimize yapılacak TOKİ yatırımlarını istişare etti. Mucur, Kaman, Akçakent, Çiçekdağı, Boztepe ilçelerimiz ile Ömerhacılı, Kurancılı ve İsahocalı köylerine yapılması düşünülen TOKİ projelerini TOKİ Başkan Yardımcısı Orhan Yüce ile karşılıklı olarak değerlendiren Milletvekili Alan, TOKİ’nin Kırşehir’e ve kendilerine verdiği destekleri unutmayacaklarını söyledi.

Comments

comments

Bu haber 12933 kez okundu.
Bölge Haberleri - 14:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.