Toptan Fiyatına Tektaş Yüzükler!

Toptan fiyatına tektaş pırlanta alabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Şimdi Lal Pırlanta olarak müşterilerimize en güzel seçeneklerimizi, en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Lal Pırlanta olarak beştaş pırlanta modellerinden kolyelere, takımlardan gerdanlıklara tüm pırlanta alışverişlerinizde uygun fiyatlar ve yüksek hizmet kalitesi sizleri bekliyor.   Lal Güvencesi İle Kusursuz Kullanım Ürünlerimiz mükemmel bir duruşa sahip olmalarının yanında kullanım sırasında […]
Genel - 29 Temmuz 2020 13:43 A A

Toptan fiyatına tektaş pırlanta alabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Şimdi Lal Pırlanta olarak müşterilerimize en güzel seçeneklerimizi, en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Lal Pırlanta olarak beştaş pırlanta modellerinden kolyelere, takımlardan gerdanlıklara tüm pırlanta alışverişlerinizde uygun fiyatlar ve yüksek hizmet kalitesi sizleri bekliyor.

 

Lal Güvencesi İle Kusursuz Kullanım

Ürünlerimiz mükemmel bir duruşa sahip olmalarının yanında kullanım sırasında sahibini de yormaz. Bazı düşük kaliteli gümüş ve pırlantalar, su ile temas etmeleri durumunda kararma yapabilir, parlaklığını yitirerek matlaşabilir. Bu duruma karşılık Lal koruma teknolojisi daima devrededir. Bu teknoloji sayesinde ürünlerimizin kullanımı sırasında kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz. parmağı tamamen saran teknolojik tasarım sayesinde zorlanmadan takıp çıkarabilirsiniz. Kullandığımız ürünlerin tamamında kesim açısından ışığı yansıtan bir işçilik kullanılır. Bu sayede yüzüklerde kullanılan taşların matlaşması gibi bir durum söz konusu olmaz. Aynı zamanda beştaş veya tamtur pırlantalarda meydana gelebilecek taş düşmesi sorunu da önlenir. Taş düşmesi sorununa karşılık geliştirdiğimiz detaycı teknolojimiz sayesinde taşların tamamı hiç hava almayacak şekilde yüzüklerin üzerine yerleştirilir. Taşları tutan yapı, sadece kimyasal değil fiziksel de bir baskı sağlar. Sağlanan baskı ile kullanım sırasında zorlanmaya neden olmaz.

 

Pırlantada Bir Marka!

Pırlanta ürünler söz konusu ise bu konuda son sözü söylemenin onurunu yaşamaktayız! https://www.lalpirlanta.com/ olarak hem model seçenekleri, hem hizmet kalitesi açısından sizlere en kusursuz hizmeti sunan yapımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Bu sayede ürünleriniz elinize geçene kadarki sürede, tarafımızdan sigortalıdır. Kargo süresi de dahil olmak üzere yapılacak bu sigorta ile ürün, size mağazadan alınmış gibi ulaşır. Tüm ürünlerimizde parlaklık, karat, ürün boyutu gibi detaylı bilgilerin bulunduğu bir fiş ile sizlere aldığınız ürünün genel özelliklerini bildiririz. Dilerseniz ürün size gönderilmeden önce içine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Zaten özel olan bir hediyeyi daha eşsiz kılabileceğiniz bu hamle ile hayatınızdaki en değerli insan için en kusursuz hediyeyi vermiş olacaksınız. Üstelik bu seçenek yalnız tektaş ya da beştaş pırlanta ürünlerinde değil, tamtur pırlanta modellerinde de görülebilmektedir. Ürününüzün özelleştirmesi konusunda en güzel fikirlerinizde sizlere destek olmaktan gurur duyarız.

 

Comments

comments

Bu haber 14358 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 13:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.