Turan Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti!

Ankara Milletvekili Hacı Turan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette KAEÜ’nün genel durumu ve yapılan çalışmalar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.   Kırşehir’in yükseköğretimdeki kalite ihtiyacını Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin karşıladığını dile getiren Turan, üniversitenin birçok çalışmasıyla Kırşehir’i uluslararası alanda tanıttığını belirtti. Üniversitenin çalışmalarını yakından takip […]
Genel - 29 Kasım 2020 12:14 A A

Ankara Milletvekili Hacı Turan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette KAEÜ’nün genel durumu ve yapılan çalışmalar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Kırşehir’in yükseköğretimdeki kalite ihtiyacını Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin karşıladığını dile getiren Turan, üniversitenin birçok çalışmasıyla Kırşehir’i uluslararası alanda tanıttığını belirtti. Üniversitenin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Turan, bir Kırşehirli olarak Kırşehir için yapılan her çalışmada üzerine ne düşüyorsa yapmaya devam edeceğini belirtti. Turan çalışmalarından dolayı Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibine teşekkür etti.

 

KAEÜ’nün gelişmesi ve Kırşehir’in her alanda kalkınması adına birçok proje geliştirdiklerini ve yürüttüklerini vurgulayan Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, projelerin hayata geçmeye başladığını ve projeler ile birlikte Kırşehir’in ve KAEÜ’nün ulusal ve uluslararası alanda bölgesinde fark yarattığını söyledi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin birçok çalışmasıyla önce bölgesinde daha sonra da ülkede model olduğunu anlatan Rektör Karakaya, yeni projelerle üniversitenin uluslararası alandaki başarılarını da artıracaklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Ankara Milletvekili Hacı Turan’a teşekkür etti.

Comments

comments

Bu haber 18332 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 12:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.