Vali Akın Korona ile Mücadelenin Merkezini Ziyaret Etti!

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pandemi Servisinde incelemelerde bulundu. Ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, Başhekim Yahya Şahin ve hastane yöneticilerinden pandemi ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan  Akın, sağlık çalışanlarının görevlerini özveri ile yerine getirdiklerini söyledi.   Tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizin de gündeminde olan Koronavirüs ile mücadele […]
Haberler - 1 Ekim 2020 11:25 A A

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pandemi Servisinde incelemelerde bulundu.

Ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, Başhekim Yahya Şahin ve hastane yöneticilerinden pandemi ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan  Akın, sağlık çalışanlarının görevlerini özveri ile yerine getirdiklerini söyledi.

 

Tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizin de gündeminde olan Koronavirüs ile mücadele kapsamında salgının yayılmasını önlemek üzere Kırşehir’de önemli kararlar alınıp uygulamaya konulduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Sağlık çalışanlarının bu süreçteki yükünün farkındayız. Arkadaşlarımız fedakârca çalışıyorlar. Bizler de sahada denetimlere çıkarak vatandaşlarımıza hatırlatmalarda bulunuyoruz. Vatandaşlarımızdan da salgınla mücadelede başarılı olmak için maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymada hassasiyet göstermelerini bekliyoruz. Bu vesileyle, Koronavirüs ile mücadelede önemli görevler üstlenen başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm personele kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Vali Akın’ın ziyareti hastanenin Pandemi Servisinde incelemelerde bulunarak sağlık çalışanları ile sohbet etmesi ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 12645 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 11:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.