Vali Akın KTSO’yu Ziyaret Etti!

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek iş adamları ile bir araya geldi. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Akın, ticari hayatın gelişmesi açısından Ticaret ve Sanayi Odalarının önemli görevler üstlenen bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi. Ticaret ve […]
Genel - 30 Aralık 2020 09:05 A A

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek iş adamları ile bir araya geldi.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasına yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Akın, ticari hayatın gelişmesi açısından Ticaret ve Sanayi Odalarının önemli görevler üstlenen bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerinin yanı sıra iş adamları ile birlikte Kırşehir’deki ticari faaliyetleri değerlendireceklerini belirten Vali Akın, “Bilindiği gibi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen Koronavirüsten en çok etkilenenlerin başında iş dünyası gelmektedir. Esnafımızın ve iş dünyasının bu süreci en az sıkıntı ile atlatabilmesi için devletimiz bazı destekler sağlıyor. Bu süreci inşallah millet olarak el ele vererek, kurallara uyarak hep birlikte atlatacağız. İlin yöneticileri olarak iş adamlarımızın fikirlerini önemsiyoruz. Her zaman olduğu gibi bugünkü ziyaretimde de iş adamlarımızla istişarelerde bulunacağız.” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri de ziyaretinden dolayı Vali İbrahim Akın’a teşekkür ettiler.

Akın’ın ziyareti, Kırşehir TSO’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması ve iş adamlarıyla fikir alış-verişinde bulunması ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 8209 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 09:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.