Vali Akın Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor!

Kurum ziyaretlerine devam eden Vali İbrahim Akın Ticaret İl Müdürlüğü ile Gümrük Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali İbrahim Akın ziyaretlerinde Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı ve Gümrük Müdürü Serkan Kaplan’dan kurum faaliyetleri ile ilgili brifing aldı.   Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, kurumların vatandaşlara kaliteli hizmet sunmasını çok önemsediklerini dile getiren  Akın; “Ticaret İl Müdürlüğümüz […]
Haberler - 3 Ekim 2020 13:34 A A

Kurum ziyaretlerine devam eden Vali İbrahim Akın Ticaret İl Müdürlüğü ile Gümrük Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali İbrahim Akın ziyaretlerinde Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı ve Gümrük Müdürü Serkan Kaplan’dan kurum faaliyetleri ile ilgili brifing aldı.

 

Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, kurumların vatandaşlara kaliteli hizmet sunmasını çok önemsediklerini dile getiren  Akın; “Ticaret İl Müdürlüğümüz ticaret erbabının yanı sıra Tüketici Haklarının Korunması noktasında vatandaşlarımıza önemli hizmetler yapıyor. Vatandaşlarımızın aldıkları ürün ve hizmetlerde yaşadıkları hak kayıplarını önlemek ya da haklarını geri almak için yapılan müracaatlarda Tüketici Hakem Heyeti vasıtasıyla vatandaşlarımızın hakkını arayan bir kuruluş olarak görev ifa ediyor,” dedi.

 

Faaliyetini sürdüren Gümrük Müdürlüğünün özellikle ihracaat ve ithalat yapan kuruluşların işlemlerinde büyük kolaylık sağladığını belirten Vali İbrahim Akın, Gümrük Müdürlüğünün Kırşehir’de yapılan dış ticaretin artmasına ve gelişmesine katkı sağladığına inandığını söyledi.

 

Ziyaretinde kurum binalarında incelemelerde bulunan Akın, birimleri gezerek personelden Koranavirüs tedbirlerine eksiksiz olarak uymalarını istedi.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 28518 kez okundu.
Haberler - 13:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.