Vali Akın Pazar’da Korona Denetimine Katıldı!

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Pazar Yerinde Koronavirüs denetiminde bulundu. Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere ilişkin denetimlerde bulunan Vali İbrahim Akın, pazarcı esnafı ve alışveriş için gelen vatandaşlara salgın ile mücadelenin en etkili 3 kuralı olan maske, mesafe ve temizlik olduğu hatırlattı. Kırşehir’de Koronavirüs ile mücadele kapsamında önemli kararlar alarak uygulamaya koyduklarını belirten Vali İbrahim […]
Genel - 28 Eylül 2020 14:17 A A

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Pazar Yerinde Koronavirüs denetiminde bulundu.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere ilişkin denetimlerde bulunan Vali İbrahim Akın, pazarcı esnafı ve alışveriş için gelen vatandaşlara salgın ile mücadelenin en etkili 3 kuralı olan maske, mesafe ve temizlik olduğu hatırlattı.

Kırşehir’de Koronavirüs ile mücadele kapsamında önemli kararlar alarak uygulamaya koyduklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Pazarlarda alınan tedbirlere mutlaka uyulması; maske, mesafe ve temizlik kurallarına mutlaka riayet edilmesi hususlarında vatandaşlarımıza hatırlatmalarda bulunuyoruz. Salgının yayılmasını önlemek adına vatandaşlarımızdan bu kurallara uyulması konusunda hassasiyet bekliyoruz.” dedi.

İl Emniyet Müdürü Murat Türesin’in de yer aldığı denetimler sırasında vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile sohbet eden Akın, Koronavirüs tedbirlerine uyulması konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Comments

comments

Bu haber 14070 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 14:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.