Vali Akın’dan YEDAM’e Ziyaret!

Vali İbrahim Akın, Yeşilay Danışmanlık Merkezini (YEDAM) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.   Ziyaretinde Yeşilay Kırşehir Şube Başkanı ve YEDAM Sorumlusu Doç. Dr. Ali Güneş’ten bilgiler alan Akın, bağımlılık yapan her türlü maddeyle mücadele eden YEDAM’ın çalışmalarını önemsediklerini söyledi.   YEDAM’ın alkol, tütün, madde ve teknoloji bağımlıları ile bağımlı yakınlarına ücretsiz psikolojik ve sosyal destek sağladığını […]
Genel - 21 Ekim 2020 15:24 A A

Vali İbrahim Akın, Yeşilay Danışmanlık Merkezini (YEDAM) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

Ziyaretinde Yeşilay Kırşehir Şube Başkanı ve YEDAM Sorumlusu Doç. Dr. Ali Güneş’ten bilgiler alan Akın, bağımlılık yapan her türlü maddeyle mücadele eden YEDAM’ın çalışmalarını önemsediklerini söyledi.

 

YEDAM’ın alkol, tütün, madde ve teknoloji bağımlıları ile bağımlı yakınlarına ücretsiz psikolojik ve sosyal destek sağladığını belirten Vali Akın; “Bağımlılık günümüzün en önemli sorunlarının başında gelmektedir. Yıllardır alkol ve sigara gibi bağımlılıkla mücadele yürüten Yeşilay’ın bünyesinde faaliyet gösteren YEDAM’da bağımlıların rehabilite edilerek topluma yeniden kazandırılması hedeflenmektedir. Bağımlılıkla mücadelede başarılı olmak için toplumun tüm kesimlerinden destek bekliyoruz. YEDAM çalışanlarına başarılar diliyorum.” dedi.

Vali Akın’ın ziyaretine İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ve İl Sağlık Müdürü Ali Bulut da eşlik etti.

Comments

comments

Bu haber 17120 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 15:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.