Vali İbrahim Akın, Şehit Semih Şahin’in Ailesini Ziyaret Etti

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde BTÖ tarafından düzenlenen havan topu saldırısı sonucu Şehit olan P. Uzm.Çvş. Semih Şahin’in baba ocağını ziyaret etti. Şehidimizin memleketi olan Akpınar’a bağlı Büyük abdiuşağı Köyündeki baba ocağını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, babası Hacı Şahin ve annesi Menevşe Şahin’e başsağlığı ve sabırlar diledi. Şehitliğin herkese nasip olmayacak kadar […]
Genel - 3 Haziran 2018 04:47 A A

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde BTÖ tarafından düzenlenen havan topu saldırısı sonucu Şehit olan P. Uzm.Çvş. Semih Şahin’in baba ocağını ziyaret etti.

Şehidimizin memleketi olan Akpınar’a bağlı Büyük abdiuşağı Köyündeki baba ocağını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, babası Hacı Şahin ve annesi Menevşe Şahin’e başsağlığı ve sabırlar diledi.

Şehitliğin herkese nasip olmayacak kadar yüce bir makam olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “İnanıyorum ki şehidimiz bu mübarek Ramazan gününde bizlerle beraber. Şehitler ölmez, şehitlik de herkese nasip olmaz. Şehitlerimizin bizlere emaneti olan sizlere kapımız, gönlümüz her zaman açık. Devlet olarak bizler her zaman sizin yanınızdayız. Her tarafımızın düşmanlarla dolu olduğu bu dönemde şehit vermeden toprak, vatan sahibi olamıyoruz. Bu vatanda özgürce yaşamanın bir bedeli var. Bugüne kadar şehitlerimiz, gazilerimiz oldu, bundan sonra da vatanımızın bölünmez bütünlüğü, bayrağımız, ezanımız, dinimiz, namusumuz için şehit vermeye devam edeceğiz. Bir ve beraber olmaktan asla vazgeçmemeliyiz. Bu duygularla, Şehidimiz Semih Şahin ve diğer bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin, memleketimizin başı sağ olsun.” dedi.

Akpınar Kaymakamı Bilal Basri, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan ve ilçe protokolünün de yer aldığı ziyaret, Vali İbrahim Akın’ın şehidimizin anne-babasıyla sohbet etmesi ve sorunlarını dinlemesi ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 10198 kez okundu.
Genel - 04:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.