Yeni Merkez İlçe Başkanı Ali Demir İl Başkanlığı’nda Konuştu

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı olarak seçilen ve dün yetki belgesini alan Av. Ali Demir bugün Ak Parti İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi.
Manşet Haberleri - 27 Aralık 2019 16:14 A A

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı olarak seçilen ve dün yetki belgesini alan Av. Ali Demir bugün Ak Parti İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi.

Genel Merkez tarafından verilen her türlü göreve hazır olduğunu belirten Demir, desteklerinden dolayı partililere teşekkür ederek konuşmasına başladı. Ak Parti’de kurucu üyelik yaptığını ve en zor zamanlarda bile partisinin yanında olduğunu belirtti.

“KİMSEYLE HESAP GÖRMEYE GELMEDİK”

Demir Ak Parti’nin halkın partisi olduğunu belirterek,”Biz buraya kimseyle hesap görmeye gelmedik. Biz buraya kardeşliği yaymak için geldik. Bir insan milli midir değil midir sadece ona bakarız. Yıllardır böyle yetiştik. Milli görüş çizgisinde yürüdük. Partimizde dışlanan ve partimize gelmeyen insanlar varsa hepsini ziyaret edeceğiz. Bu parti sizlerin. Bu partiyi halkımız kurdu. Halkımız sahip çıkacak. Lütfen partinize sahip çıkın. Biz de halkın adamıyız ve halkımızdan başka kimsenin adamı olmayız. Önce Ak PArti içinde kardeşliğimizi sağlayalım. Ak Parti’nin kuruluş felsefesine uymak zorundayız.” dedi.

“İL BAŞKANLIĞI DÜŞÜNCEM YOK”

Demir, “Benim bundan sonraki süreç içinde herhangi bir düşüncem yok. İl başkanlığı veya vekillik gibi bir düşüncem yok. Bunu da herkes bilsin ve buradan sözünü vereyim. Bulunduğum yer ne olursa olsun partime en iyi şekilde hizmet etmek için varım.” açıklamasında bulundu.

Konuşmasının ardından yeni Merkez İlçe Başkanı Ali Demir tebrikleri kabul etti.

 

Comments

comments

Bu haber 11178 kez okundu.
Manşet Haberleri - 16:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.