Yılmaz’dan Bayram Mesajı

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yılmaz mesajında şu ifadeleri kullandı. “ Bayramlar bizim için özel ve anlamlı günlerdir. Bir arada olduğumuz özel zamanlardır. Ancak bu yıl Ramazan Bayramını korona virüs salgını nedeniyle birbirimizden uzak ama kalplerimiz bir kutlayacağız. Bu salgın aramıza mesafeler koydu ve bize, bir arada […]
Genel - 22 Mayıs 2020 20:43 A A

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yılmaz mesajında şu ifadeleri kullandı.

“ Bayramlar bizim için özel ve anlamlı günlerdir. Bir arada olduğumuz özel zamanlardır. Ancak bu yıl Ramazan Bayramını korona virüs salgını nedeniyle birbirimizden uzak ama kalplerimiz bir kutlayacağız.
Bu salgın aramıza mesafeler koydu ve bize, bir arada olmanın ne kadar kıymetli olduğunu gösterdi. Bayramlar bizim toplumumuz için barış ve hoşgörünün simgesidir. Paylaşımlar artar, dargınlıklar, kırgınlıklar son bulur.
Sokağa çıkmanın yasak olduğu bu bayram, evlerimizde kalplerimizi iyi ve güzel olana yönlendirelim. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkıp, birlik ve beraberliğimizi korumaya devam edelim. Bu duygularla herkesin Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa; sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum”

Comments

comments

Bu haber 8322 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 20:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.