Yılmaz’dan Kadir Gecesi Mesajı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz kadir gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yılmaz mesajında şu ifadeleri kullandı: “Sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği, dinimiz İslam’ın bin aydan daha hayırlı olarak nitelediği mübarek Kadir Gecesi’ne ulaşmış olmanın manevi huzuruyla sizlere sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Bu mübarek gecenin feyiz, rahmet ve bereketinin ülkemizin […]
Genel - 19 Mayıs 2020 11:52 A A

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz kadir gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yılmaz mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği, dinimiz İslam’ın bin aydan daha hayırlı olarak nitelediği mübarek Kadir Gecesi’ne ulaşmış olmanın manevi huzuruyla sizlere sevgi ve selamlarımı sunuyorum.
Bu mübarek gecenin feyiz, rahmet ve bereketinin ülkemizin her bölgesine çağlayan gibi ulaşmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. “Bin aydan daha hayırlı” olduğu müjdelenen Kadir Gecesi, günahlarımızdan arınmamız açısından en önemli mübarek gecelerden biridir.
Bu vesileyle aziz milletimizin ve İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni içtenlikle tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum, tüm dünyada ve ülkemizde insan sağlığını tehdit eden korona virüs salgınının son bulmasını diliyorum.

 

Comments

comments

Bu haber 7914 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Genel - 11:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.