KIRŞEHİR’İN DAĞCILIK KULÜBÜ BAYRAK DEĞİŞİMİNDE

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Dağcılık ve Arama Kurtarma Topluluğu, Cemele Kale tepeye yürüyüş etkinliği yaparak bayrak değişimi yaptı. 100 gönüllü üyesi bulunan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Dağcılık Arama Kurtarma Topluluk Başkanı Umut Samet Ünsal ve Kırşehir Umke Sorumlusu, Kırşehir A.E.Ü. Sağlık Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Feyzullah Çetin önderliğinde gerçekleşen tırmanışta Cemele Kale Tepede Bayrak Değişimi gerçekleştirildi. […]
Genel - 18 Kasım 2018 19:36 A A

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Dağcılık ve Arama Kurtarma Topluluğu, Cemele Kale tepeye yürüyüş etkinliği yaparak bayrak değişimi yaptı.

100 gönüllü üyesi bulunan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Dağcılık Arama Kurtarma Topluluk Başkanı Umut Samet Ünsal ve Kırşehir Umke Sorumlusu, Kırşehir A.E.Ü. Sağlık Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Feyzullah Çetin önderliğinde gerçekleşen tırmanışta Cemele Kale Tepede Bayrak Değişimi gerçekleştirildi.

Aziz şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşı eşliğinde göndere bayrak çekme işleminden sonra dönüşe geçen ekip, sürekli olarak arama kurtarma ve dağcılık faaliyetlerini sürdüreceğini paylaştı.

Comments

comments

Bu haber 15386 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 19:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.