HOTEL PROJECT MANAGEMENT

Hpm Dizayn Otel Mobilya Tasarımları Mottosunu ‘doğallığın zarafetini hayal gücünüzle zenginleştiriyoruz’ sözcükleriyle özetleyen HPM dizayn; yangın dayanımlı iç kapılardan tutunda, ahşap duvar profilleri, kapı tasarımları, uyku üniteleri, tv üniteleri, gardırop, kitaplık tasarımları, mutfak tasarımları gibi konularda aklınıza gelen her türlü mobilya üretimi ile ilgili olarak hizmetler sunmakta. Hpm İle Yalın Ve Huzurlu Mekanlar Yaratın! Mobilyalarda […]
alışveriş - 16 Kasım 2018 13:45 A A

Hpm Dizayn Otel Mobilya Tasarımları
Mottosunu ‘doğallığın zarafetini hayal gücünüzle zenginleştiriyoruz’ sözcükleriyle özetleyen HPM dizayn; yangın dayanımlı iç kapılardan tutunda, ahşap duvar profilleri, kapı tasarımları, uyku üniteleri, tv üniteleri, gardırop, kitaplık tasarımları, mutfak tasarımları gibi konularda aklınıza gelen her türlü mobilya üretimi ile ilgili olarak hizmetler sunmakta.

Hpm İle Yalın Ve Huzurlu Mekanlar Yaratın!
Mobilyalarda yarattığı ifadelerle yaşadığınız mekanlara huzur ve yalınlığı getirmeyi amaçlayan marka, yer li ve yabancı bir çok önde gelen firmaya ve dünya coğrafyasına hizmet sunan bilindik mobilya tasarım üreticilerindendir. Özellikle kaliteyi detaylarda dahi gizleyerek sunmayı başaran Hpm dizayn, ileri teknolojili yangın dayanımlı iç kapıları; evlerinizde, ofis / büro çalışma alanlarınızda ve banka, otel, hastane gibi işletmelerde sizlere sunmayı amaçlıyor. Yaratıcı tasarımları üstün bir estetik ve kaliteyle taçlandıran Hpm, müşterileri için ‘vazgeçilmez mobilyalar’ tasarlamayı amaçlamaktadır.
Örneğim mobilya anlamında; estetiklik yüklü salonlar, yatak odaları, konuk odaları, modernlik yüklü mutfak tasarımları daima Hpm dizaynın sihirli ellerinden çıkmakta. Aynı zamanda hayranlık uyandıran bu tasarımlar; ergonomik pratik ve sıra dışı çizgilere de sahip. Hareketli ve sabit tüm otel mobilya uygulamalarında üretim yapan firma, takım çalışmasına yönelik olarak donanımlı mühendisleri ekip bünyesinde bulunduruyor. Ayrıca her müşterisinin zevk, beğeni, ihtiyaç, istek ve gustosuna göre hareket ediyor. Üstelik de sipariş momentumunda sekme yaşatmadan…
Siz Hayal Edin Yeter

Ürünlerinde modernden, minimal tasarımlara, fütüristik tasarımlardan klasik, barok, grunge, otantik, romantik, eklektik tasarımlara kadar her türlü çizgi zenginliğini bulabileceğiniz Hpm ile ‘siz sadece hayal edin, Hpm yapsın’ diyoruz. Yanı sıra soft tasarımlardan son derece vurucu, etkin, konfor ve kullanım kolaylığı yüklü çizgilere sahip dekorasyon alanlarına kadar aradığınız her şeyi yine Hpm çizgisinde bulabilirsiniz.

Comments

comments

Bu haber 8508 kez okundu.
alışveriş - 13:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.