Koronayı Garip Kırşehirliler Bulaştırıyor (!)

Binlerce Sakaryalı Taraftarın stada alınmasına, Kırşehirli taraftarlar tepki gösterdi 1.Lige yükselme mücadelesinde yarı final rövanş maçında, Sakarya üst düzey protokolünün orada olmasında rağmen binlerce Sakarya taraftarını stadyuma alındı Maçı izleyen Kırşehirli taraftarlar ise Kırşehir bürokrasisine tepki gösterdi. Geçtiğimiz hafta evinde Sakaryaspor ile 0-0 berabere kalan Kırşehir Belediyespor -Sakaryaspor maçında tribünlere az sayıda seyirci girişine izin […]
Genel - 25 Mayıs 2021 00:26 A A

Binlerce Sakaryalı Taraftarın stada alınmasına, Kırşehirli taraftarlar tepki gösterdi

1.Lige yükselme mücadelesinde yarı final rövanş maçında, Sakarya üst düzey protokolünün orada olmasında rağmen binlerce Sakarya taraftarını stadyuma alındı

Maçı izleyen Kırşehirli taraftarlar ise Kırşehir bürokrasisine tepki gösterdi.

Geçtiğimiz hafta evinde Sakaryaspor ile 0-0 berabere kalan Kırşehir Belediyespor -Sakaryaspor maçında tribünlere az sayıda seyirci girişine izin verilmişti.İlk maçta çok sayıda pozisyon bulan Kırşehir Belediyespor ise bu pozisyonları değerlendirerememişti.

Yarı final rövanş maçında Sakaryalı binlerce taraftar İl protokolü ile maç izledi.

Sosyal mesafe kurallarını hiçe sayan ve maske takmayan seyirciler koronavirüs tedbirlerini çiğnedi. Sakaryaspor’un 2-0 önde olduğu maçın 2. yarısı tribünden ayrılmayan seyirciler nedeniyle başlamadı.

Seyircilerin dışarı çıkarılması ile başlayan maçın ardından kapılar tekrar açıldı ve taraftarlar tekrar tribüne alındı

 

KIRŞEHİR BÜROKRASİSİNE TEPKİ

Sakaryaspor tribünlerini görüntüleyen Kırşehirli taraftarlar ise , ” Sakarya Valisi tam 5 bin kişiyi içeri aldı.Kırşehir’in sayın valisi emniyet müdürü görsün.Kırşehir’de 30 kişiyi almadılar pandemi var diye.Bu pandemi sadece Kırşehir’e mi var ? Adalet mi bu ? Satılmış TFF ” diyerek tepki gösterdiler.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 7670 kez okundu.
Genel - 00:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.