Seher Ünsal’dan aday adaylığı bilgi açıklaması

AK Parti’de aday adaylık süreci başladı. Konu hakkında İl Başkanı Seher Ünsal açıklamasında gerekli ve dikkat edilmesi gereke hususlar ve teknik bilgiler hakkında açıklama yaptı. AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIK SÜRECİ BAŞLADI AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal,  AK Parti 28. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylık başvurusunda uygulanacak usul ve esaslar hakkında bilgi verdi. Başkan Ünsal […]
Haberler - 13 Mart 2023 13:38 A A

AK Parti’de aday adaylık süreci başladı.

Konu hakkında İl Başkanı Seher Ünsal açıklamasında gerekli ve dikkat edilmesi gereke hususlar ve teknik bilgiler hakkında açıklama yaptı.

AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIK SÜRECİ BAŞLADI

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal,  AK Parti 28. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylık başvurusunda uygulanacak usul ve esaslar hakkında bilgi verdi.

Başkan Ünsal “Partimizden aday adaylık başvuruları bugün (13 Mart Pazartesi) (basvuru.akparti.org.tr) adresi üzerinden elektronik ortamda e-başvuru şeklinde resmen başladı. Başvurular 16 Mart Perşembe günü mesai saati bitimine kadar devam edecektir.

Aday adayları elektronik ortamda gerekli evrakların tümünü e-başvuru üzerinden yükleyip, başvurusunu tamamladığı belgenin çıktısıyla genel merkezimize ve ya il başkanlığımıza evrakı ıslak imzalı elden teslim ederek başvuru sürecini tamamlamış olacak.

Genel merkezimizin talimatı ile bu başvuru döneminde aidat alınmayacak. Bunun yerine AFAD’ın belirtilen IBAN’larına bağış şeklinde yapılmasına karar verildi. Bağış miktarları, yetişkinler için 20 bin TL, kadınlarımız ve gençlerimiz için 10 bin TL, engellilerimiz için 5 bin TL şeklinde olacak.

Yoğun bir aday adaylık süreci yaşayacağız. Tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Allah’ın izniyle 14 Mayıs 2023 seçimlerinde hem cumhurbaşkanlığını hem de Cumhur İttifakı olarak Mecliste çoğunluğu elde ederek rekoru çok daha ileriye taşıyacağız. ” dedi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 1454 kez okundu.
Haberler - 13:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.