96 YAŞINDAKİ HAYRİ DEDE KORONAVİRÜS’Ü YENDİ

Kırşehir’in Mucur İlçesi’nde yaşan 96 yaşındaki Hayri Albayrak ‘ın önce gelini ve oğlunun Koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. FİTAS (Filyasyon ve İzolasyon Takip Sistemi) kaydı oluşturulan Hayri Albayrak’ın şikâyetlerinin başlaması üzerine Mucur Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığı filyasyon ekibince evine gidilerek evinde COVİD-19 testine için sürüntü numunesi alındı ve erken dönemde de ilâçları başlandı. Hastane başvurusu […]
Haberler - 17 Aralık 2020 12:09 A A

Kırşehir’in Mucur İlçesi’nde yaşan 96 yaşındaki Hayri Albayrak ‘ın önce gelini ve oğlunun Koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. FİTAS (Filyasyon ve İzolasyon Takip Sistemi) kaydı oluşturulan Hayri Albayrak’ın şikâyetlerinin başlaması üzerine Mucur Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığı filyasyon ekibince evine gidilerek evinde COVİD-19 testine için sürüntü numunesi alındı ve erken dönemde de ilâçları başlandı.

Hastane başvurusu olmadan süreci evinde geçiren, İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince takip edilen hasta; ilaçlarını düzenli kullandığı, çocuklarının kendisine çok iyi baktığını, beslenmesine dikkat ettiğini belirterek kendisiyle ilgilenen Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü’ne, Mucur Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Yelda ÖZTÜRK’e ve değerli sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

İl Sağlık Müdürlüğü ise olarak hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz diyerek konuştu

Comments

comments

Bu haber 22677 kez okundu.
Haberler - 12:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.