Ampute Futbol Milli Takımı Kırşehir’de protokolle futbol oynayacak

Ampute Futbol Milli Takımı İlimize Geliyor Ampute Futbol Milli Takımı, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince yürütülen ‘Bayrakla Birleşen Şehitlerimiz’ projesi kapsamında ilimize geliyor. 20 Haziran 2019 Perşembe Günü ilimizde olacak olan Ampute Futbol Milli Takımı ilk olarak saat 12:30’da Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret edecek. Ardından Valimiz Sayın […]
Kırşehir - 18 Haziran 2019 18:39 A A

Ampute Futbol Milli Takımı İlimize Geliyor

Ampute Futbol Milli Takımı, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince yürütülen ‘Bayrakla Birleşen Şehitlerimiz’ projesi kapsamında ilimize geliyor.
20 Haziran 2019 Perşembe Günü ilimizde olacak olan Ampute Futbol Milli Takımı ilk olarak saat 12:30’da Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret edecek.
Ardından Valimiz Sayın İbrahim Akın’ı ziyaret edecek olan Ampute Futbol Milli Takımı, ilimizdeki bazı kültürel eserleri gezdikten sonra saat 18:00’de Ahi Stadyumunda il protokolü ile özel bir maç yapacak.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Avrupa Şampiyonu, dünya 2.’si Ampute Futbol Milli Takımı’nı ilimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacaklarını belirtirken Ahi Stadyumunda oynanacak futbol maçına da tüm Kırşehirlileri davet etti.
Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Ampute Futbol Milli Takımı’nın ilimizdeki programına sosyal sorumluluk kapsamında projeye destek veren Malul Gaziler Derneği Başkanı Bahattin Kaya ve Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan’a da teşekkür etti.

Comments

comments

Bu haber 5334 kez okundu.
Kırşehir - 18:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.