Kırşehir Şivesiyle Burçlar

Kırşehir şivesi ile burçları ve anlamlarını bu yazımızdan bulabilirsiniz. Sizin de burcunuza göre özelliklerinizi okuyup stresli günlerde biraz da olsa gülümseyebilirsiniz 🙂
Genel - 2 Şubat 2023 11:05 A A

Kırşehir Şivesi İle Burçlar 🙂

 

Koç Burcu

21 Mart- 20 Nisan

GOÇ : Aboo, inad,inadd, kösnük, illa burnunun dikine gider. Gafaya bişi godumu tamam, dutda bağla dutabililirsen. Her işi yapar, her şiyden çıkar.

Boğa Burcu

21 Nisan – 20 Mayıs

BOĞA : Gağnı arabası, yirinden galhabilirse çok güzel yimekler bişirir, yir yatar. Galitesiz bişiyi dalına dahmaz. Uslu olur çok zor okelenir. Ama birde asabını bozarsan amoov gaç..

İkizler Burcu

21 Mayıs – 21 Haziran

İKİZLER : İki gişi bir vücudda nasıl olr anam, bir gün güler bir gün ağlar garibim. Boön seniynen oturur güler şahır, yarın şorda görür hiç tanımaz bile. Yiiğin merahlı olur en gizli şiyleri bile açığa çıhadır. Aklına gücün yitmez.

Yengeç Burcu

22 Haziran – 22 Temmuz

YİNGEÇ : Ağlak suratlı, böh disen gaçar. Eve goy üstüne gapıyı kitle orda mutlu mesud bir sene yaşar. Anasını babasını bebesini bek sever. Bide alınmasa. Amovv herşiyi gendine sanıyo. Yoh anam yoh sana bişi demiyoh gı.

Aslan Burcu

23 Temmuz – 23 Ağustos

ASLAN : Yaazzıh gııı.  gendini dünyanın en güzel insanı sanar, ellemeyin süslensin gezsin anca. Cibindeki son parıyı saçını röfle yaptırmaya vermiştir büyük ihtimalle. Kadın günlerinin başarılı organizasyoncudur kendisi.

Başak Burcu

24 Ağustos – 23 Eylül

BAŞAH : Titizlik hastası, imkan bulursa herifi gapıda hortumunan yıhar öyle alır içeri. Bişi anlatacak diyi bekle bekle 3 saat gonuşur, ivid ivid sorar amoov. Her yaptığı işi de başarır ama, beşirikli olur.

Terazi Burcu

24 Eylül – 23 Ekim

TERAZİ : Nerde bir ulu orta hangırdayan varsa o terazidir, ayarsız. Hani bunları kim alıyo acep didiğin pullu tişörtler varya taman, hah onları teraziler alıyo işte, özel üretim. Ama kalp temiz anam, aklına hiç kötülük gelmez.

Akrep Burcu

24 Ekim – 22 Kasım

BÖYÜ : Amooov şiytanın bir burcu olsa kesin Böyü olurdu. kız Bunlar bu dünyada nörüyo ben anlamıyom. Bu gadar kin nefret gısgançlık, cinayet işleme güdüsüynen nası yaşıyorlarsa yazık gı. Neyse çoh da abartmayım. Güzel olurlar, vefalı, sadık canını sıhmassan tabii.

Yay Burcu

23 Kasım – 21 Aralık

YAY : Deli desem değil, akıllı desem değil, bilemedim ki. Patavatsız diyim bari nörüyüm. Bunlara gezme tozma ,tatlı dil geri dur, zoddirik. Umreye de gidilir, turunan garadenize gezmeye de. Her ortama uyarlar. Her didiklerini şiitmessen sorun yok yani gayet eğlenceli tip.

Oğlak Burcu

22 Aralık – 20 Ocak

OĞLAH : Çok tipik bir asortik teyze burcu. Asla memnun idemen. Eh neyse baalım öle ossun bunların meşhur sözü. Sabah gahıp plan yapıp 24 saat o plana bağlı yaşayabilen android işletim sistemine sahip tuhaf insanlardır.

Kova Burcu

21 Ocak – 19 Şubat

GOVA : Çok bilmiş gıcıh. sen ona buna nasihat idecaanee gendi işine bah, çünkü kimse seni dinnemiyo gusuraalmada. Bi bahıyon bilim adamı, bi bahıyon dohtur, bi bahıyon özgürlük savaşcısı. Gah yoluh biz lazım oluncu ararıh seni hadi.

Balık Burcu

20 Şubat – 20 Mart

BALIK : Bu da merhamet timsali, milletin işine goş goş aaşamı ider, gendi evine gelinci ben nörecem şimdi aş bile yoh daha diyi oturur ağlar. Nideceen sen onu bunu otur gendi işini yap. Şu alınganlığını da bırah seni yingeç sanıyolar.

Comments

comments

Bu haber 2976 kez okundu.
Genel - 11:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.