DÜZCESPOR TRİBÜNLERİNDEN MESAJ; ADAM GİBİ….

17 Mart 2019 Pazar günü saat 15.00’da Düzcespor ile 18 Temmuz stadında yapacağımız zorlu puan mücadelesi öncesi Düzcespor taraftarlarından Taraftarlarımıza mesaj verildi.
Haberler - 14 Mart 2019 13:45 A A

Kırşehir Belediyespor, Düzcespor dostluğu devam edecek. Temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’un ligin ilk yarısında Düzcespor’u konuk ettiği  ve 1-0 kazandığı  karşılaşmayı izlemek için gelen Düzcespor taraftarlarını çiçeklerle karşılayan, onlarla samimi olarak ilgilenen Kırşehir’li taraftarlar bu hafta sonu Düzce’ye gidecekler.

Düzcespor taraftarları sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalarla Kırşehir taraftarının gösterdiği dostane tavrı  kendilerinin de göstereceğini belirtiyor.

İşte Düzcespor taraftarlarının sosyal medya hesabından yaptıkları açıklama

KARDEŞİZ Hafta sonu Düzce’mize gelecek olan Kırşehir taraftarı bizi ilk maçta dostane ve adam gibi ağırlamıştır.bizler Düzcespor taraftarları olarak.Kırşehir’de atkı i ve formalarımızla rahatça gezdik ve herkes tarafından ilgi gördük.Tüm  Düzcespor sevdalısı arkadaşlarımdan kardeşlerimden ricamdır.Kırşehir taraftarı misafirimizdir ve en güzel şekilde ağırlamak boynumuzun borcudur.sahada rakip olabiliriz ama tribünde KARDEŞİZ.

Comments

comments

Bu haber 13679 kez okundu.
Haberler - 13:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.