Göçen mazbatasını alarak görevine başladı!

İYİ Parti’de yapılan genel kurul ile 3. kez il başkanlığına seçilen Müfit Göçen mazbatasını alarak göreve başladı. Mazbatasını aldıktan sonra açıklamada bulunan İl Başkanı Müfit GÖÇEN: “Genel kurulumuz yaşadığımız corona tehlikesine ve tek aday olmama rağmen İyi Parti’li cesur insanlar partimize sahip çıkması neticesinde güzel bir genel kurul yaşadık.” dedi. Göçen açıklamasında Genel kurul da […]
Haberler - 25 Haziran 2020 11:30 A A

İYİ Parti’de yapılan genel kurul ile 3. kez il başkanlığına seçilen Müfit Göçen mazbatasını alarak göreve başladı.

Mazbatasını aldıktan sonra açıklamada bulunan İl Başkanı Müfit GÖÇEN: “Genel kurulumuz yaşadığımız corona tehlikesine ve tek aday olmama rağmen İyi Parti’li cesur insanlar partimize sahip çıkması neticesinde güzel bir genel kurul yaşadık.” dedi.

Göçen açıklamasında Genel kurul da Divan Başkanlığı’nı yapan Kurucu Üye Fuat YILDIRIM’a, Mucur İlçe Başkanı Ali AYDEMİR’e, Kaman İlçe Başkanı Hüseyin KARABOĞAZ’a, Çiçekdağı İlçe Başkanı Mehmet DOĞAN’a, Akpınar İlçe Başkanı Ali EKER’e, Akçakent İlçe Başkanı Umut TÜRKAY’a,  Milletvekili Metin İLHAN’a, Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU’na, Belediye Başkan Yardımcıları Asaf KAYAOĞLU, Nuri ARAZ ve Hamza ÇAM’a, CHP İl Başkanı Baran GENÇ’e, Demokrat Parti İl Başkanı Akif AKÖZBEK’e, Saadet Partisi İl Başkanı Ali KÖKSALDI’ya, Gelecek Partisi İl Başkanı Gökhan BİÇİCİ’ye, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Saffet YÜREKLİ’ye, CHP Merkez İlçe Başkanı Doğan YILDIZHAN ve diğer partilerin ilçe başkanlarına, değerli oda ve dernek , sivil toplum kuruluşları başkanlarına ve temsilcilerine, basın mensuplarına teşekkür etti.

Zor bir göreve devam edeceğimizi biliyorum diyen Göçen:  “Bugüne kadar gayret gösteren eski yöneticilerimize de teşekkür ederim. İnşallah görevimizi layığı ile yerine getireceğiz. Ülkemizin ve ilimizin birçok sorunu var. İnsanlarımız ciddi sıkıntılarla boğuşmakta. Ama günümüzü pembe bulutlar üzerinde göstermeye çalışan, milletin çektiklerinden haberdar değilmiş gibi, kendileri gibi çok çok özel şartlarda yaşadığına ikna etmeye çalışan insanların yönetimindeyiz. Maalesef bunların temsilcisi olan bir takım bizim insanlarımız da alınan kararlar Kırşehir’in geleceğini olumsuz etkilese bile ses çıkartamıyorlar. Bizler her zaman Kırşehir’in sesi olacağız.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 15901 kez okundu.
Haberler - 11:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.