Hastanede mesai saatleri normale döndü!

Korana virüs salgını ile birlikte hastanelerde mesai uygulaması başlatılmıştı. İyileşme süreci devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir’de de mesai saati uygulaması sona erdirildi. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada : “Çok kıymetli Sağlık Çalışanlarımız hastanemizdeki mesai uygulaması normale dönmüştür. Bu konuda bizlere yardımcı olan başta Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli’ye, İl […]
Haberler - 11 Temmuz 2020 18:14 A A

Korana virüs salgını ile birlikte hastanelerde mesai uygulaması başlatılmıştı. İyileşme süreci devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir’de de mesai saati uygulaması sona erdirildi. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada : “Çok kıymetli Sağlık Çalışanlarımız hastanemizdeki mesai uygulaması normale dönmüştür.

Bu konuda bizlere yardımcı olan başta Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli’ye, İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ali Bulut’a, Sağlık Hizm. Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş’e, Başkan Yardımcılarımıza, Hastane Başhekimimiz Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin’e, Hastane Müdürümüz Ahmet Alan’a, Sağlık Bakım Hizm. Müdürü Ayça Atik, Müdür Yrd. Serap Atak ve tüm idarecilerimize Sağlık Sen Kırşehir Şube Başkanlığı olarak teşekkürü bir borç bilirim.

Bütün idarecilerimizle yetkili sendikamızla birlik ve beraberlik içinde çalışmaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Her şey sağlık çalışanlarımız için.” ifadelerine yer verdi.

Comments

comments

Bu haber 18427 kez okundu.
Haberler - 18:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.