İyi Parti Muhtar Ziyaretlerini Sürdürüyor!

Kırşehir İyi Parti İl teşkilatı mahalle muhtarlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.  İl Başkanı Müfit Göçen, Başkan Yardımcıları Kenan Kerimoğlu ve Deniz Yağmur’dan oluşan heyet   3. Etap Muhtarlar  ziyaretlerinde ; Aşıkpaşa  Mahallesi Muhtarı  İsmet  Kurutluoğlu,   Ahi Evran  Mahallesi Muhtarı  Kadir Şenyüz ve  Kervansaray Mahallesi Muhtarı Çelebi Baran’ ı ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.   Ziyaret esnasında görüşlerini bildiren […]
Haberler - 24 Eylül 2020 16:12 A A

Kırşehir İyi Parti İl teşkilatı mahalle muhtarlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.  İl Başkanı Müfit Göçen, Başkan Yardımcıları Kenan Kerimoğlu ve Deniz Yağmur’dan oluşan heyet   3. Etap Muhtarlar  ziyaretlerinde ; Aşıkpaşa  Mahallesi Muhtarı  İsmet  Kurutluoğlu,   Ahi Evran  Mahallesi Muhtarı  Kadir Şenyüz ve  Kervansaray Mahallesi Muhtarı Çelebi Baran’ ı ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

 

Ziyaret esnasında görüşlerini bildiren  Aşıkpaşa, Ahievran ve Kervansaray Mahallesi Muhtarları  öncelikle  Muhtarların ciddiye alınarak görüşlerine başvurmalarını ve taleplerinin yerine getirilmesini ve mahallelere hizmet yapılırken muhtarların haberdar edilmesini belirttiler.

 

Ayrıca Muhtarlar Hem  Vali  İbrahim Akın’la, hem Belediye  Başkanı Selahattin Ekicioğlu’ yla  belirli aylarda  toplantı yaparak görüşlerini ve problemlerini bildirmek istediklerini söylediler. Mahallelerinde konteynır eksiği olduğunu  söyleyen muhtarlar kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığı Heyetine teşekkür ettiler.

 

Ziyarette görülerini bildiren İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen “Kırşehir siyaset üstü şehirdir, amacımız hiçbir siyasi ayrıma girmeden Kırşehir’e  hizmet etmek ve taş üstüne taş koymaktır. Bu nedenle toplumu ilgilendiren konuların çözülmesi için hizmette  Kırşehir’in temel taşı  olan Köy ve Mahalle Muhtarlarımız ile özel ve resmi  kurumlarımızı ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinliyor  ve sadece dinlemekle kalmıyor  çözülmesi için ilgili makamlara  rapor halinde sunuyor ve takibini yapıyoruz bu gün Muhtarlarımız ziyaretinin  üçüncü etabında sizlerin sıkıntılarını dinlemeye, notlar almaya  aldığımız notları ilgili makamlara sunmaya ve takipçisi olmaya geldik” dedi.

Comments

comments

Bu haber 15006 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 16:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.