Kırşehir AK Parti’de “Canavar” aday

–              KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET CANAVAR: ÜLKEMİZE, İNSANIMIZA OLAN HİZMET AŞKIMI, KIRŞEHİR SEVDASIYLA YORULMADAN HİZMET ETMEYE, Sn. CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDE AK PARTİMİZİN KADROLARIYLA TÜRKİYE YÜZYILININ İNŞAASINDA HİZMETKAR OLMAYA TALİBİM. DUALARINIZI ve DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM. ALLAH YAR ve YARDIMCIMIZ OLSUN.
Genel - 21 Mart 2023 18:57 A A

MEHMET CANAVAR, AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI. 

1983 Kırşehir Doğumlu Mehmet CANAVAR, yaptığı açıklamada “AK PARTİ ’mizden 28. Dönem Kırşehir Milletvekilliği Aday Adaylığı müracaatımı yaptım. Rabbim, çıktığımız bu yolu milletim, partim ve şahsım için hayırlı eylesin” dedi.

 

Milletvekili Aday Adayı Canavar, Sözlerine şöyle devam etti;

 

“Saygıdeğer büyüklerim, kıymetli kardeşlerim, değerli hemşerilerim,

AK PARTİ, 20 yıllık iktidarlık döneminde, sınırlarımızı aşan coğrafya da dahil, ülkemiz adına her alanda büyük projelere imza atmış, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm vatandaşlarımızı samimiyetle kucaklamıştır.

Kuruluşundan bugüne genç yaşta aktif olarak siyasete başladığım ilk günden itibaren yaptığım her işte ve aldığım her nefeste insana ve ülkeme hizmet önceliğim oldu.

“Türkiye Yüzyılı” vizyonu ışığında, AK PARTİ’mizin 20 yıldır yaptığı hizmetlere liderlik yapan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu 2023 / 2053 / 2071 hedeflerine ulaşmak, Şirin Kırşehir’imizin her sokağında bir iz bırakmak için bu kutlu yolculuğa çıktık.

Bu bilinçle hareket ederek doğduğum, “anavatanım babayurdum, ozanlar diyarı Şirin Kırşehir”imize hizmet etmek adına 28. Dönem Genel Seçimlerinde Milletvekili aday adaylığı başvurumu İl Başkanlığımızda gerçekleştirmiş bulunmaktayım.

Bu kutlu yolculukta siz kıymetli hemşerilerimizden, değerli dava ve yol arkadaşlarımızdan dua bekliyor saygılarımı sunuyorum. Selam ve dua ile.

 

Mehmet CANAVAR

AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI”

 

Comments

comments

Bu haber 904 kez okundu.
Genel - 18:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.