SEVİLEN ESNAF BÜLENT ÖZŞAHİN DEMOKRAT PARTİ’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Demokrat Partiden Kırşehir milletvekili aday adayı, Bülent Özşahin aday adaylığı başvuru dosyasını partide düzenlediği toplantıda Seçim İşleri Başkanı Ahmet Uyanık’a verdi.
Genel - 31 Mart 2023 15:00 A A

Ankara İl Başkanlığı’na başvurarak aday adaylığını açıklayan ve Kırşehir esnafının önemli isimlerinden biri olan Bülent Özşahin’in adaylığı partili partisiz ve kendisini destekleyenler tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. 1973. Kırşehir’in Toklumen köyünde doğan Özşahin İlk, Orta ve Lise tahsilini Kırşehir’de. Üniversiteyi de Azerbaycan uluslararası hukuk bölümünde tamamladı.

Özşahin yaptığı açıklamasında, “Siyaset, millete hizmet aracıdır. Siyaset bir kararlılık, bir sebat işidir. Siyaset cesur yüreklerin işidir. Doğduğumuz, büyüdüğümüz ve cumhuriyetimizin kazanıldığı bu topraklarda Kırşehir’de güçlü, Türkiye’yi daha aydınlık yarınlara Demokrat Partimiz ile taşımak, ancak ilkeli ve bilinçli bir siyasetle mümkündür.1999’dan beri üyesi ve belde belediye başkanı adayı olduğum Demokrat Partide, genç yaşımdan beri siyaset ve bürokrasinin içerisindeyim. Siyaseti halka hizmet aracı olarak görüyorum.

Ülkemizin derdine derman olacak, ihtiyaçlarına çare olacak gücü her zaman vardır. Kırşehir gibi her yönüyle özel bir şehrin iddiasını sürdürecek siyaset mimarlarına ihtiyaç vardır. Ülkenin ve milletlin derdini kendine dert edinecek, meselelerin takibi hızlı ve kararlı olacak, her türlü engelleri aşacak, her türlü zorluğun üstesinden gelecek iradeye, ferasete ve dirayete sahip olmak gerekir. Bu meseleler için siyaset saflarında göreve talip oldum. Milletvekili aday adaylığı için başvurdum.

Öncelikle temennim ülkemize ve Kırşehir’imize hayırlı ve uğurlu olmasıdır ve seçimin kardeşlik ve dostluk ortamında yapılmasıdır. Bizim insanımız her şeyin en iyisine layıktır .2023 seçimlerinin ülkemize ve Kırşehir’imize hayırlı olmasını dilerim. Tüm hemşerilerimize hayırlı günler diler desteklerini bekler saygılar sunarım.

Comments

comments

Bu haber 726 kez okundu.
Genel - 15:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.