Kırşehir Alışveriş Festivaline Hazırlanıyor!

14 – 20 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 33. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında Kırşehir’de “İndirimli Alışveriş Günleri Festivali” düzenlenecek. TSO Başkanı Mustafa Yılmaz, 14 – 20 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 33. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında “ Kırşehir İndirimli Alışveriş Günleri Festivali” düzenleneceğini açıkladı. Yılmaz Kırşehir İndirimli Alışveriş Günleri Festivali kapsamında yapılacak olan İndirimler […]
Haberler - 1 Eylül 2020 11:17 A A

14 – 20 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 33. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında Kırşehir’de “İndirimli Alışveriş Günleri Festivali” düzenlenecek.

TSO Başkanı Mustafa Yılmaz, 14 – 20 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 33. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında “ Kırşehir İndirimli Alışveriş Günleri Festivali” düzenleneceğini açıkladı. Yılmaz Kırşehir İndirimli Alışveriş Günleri Festivali kapsamında yapılacak olan İndirimler ve/veya Kampanyalara katılmak isteyen üyelerin ve ESOB üyelerinin Kırşehir TSO’ya müracaat etmeleri gerektiğini belirtti.

Ahilik Haftası’nın Kırşehir’e yakışır şekilde kutlanması için gayret gösterdiklerini vurgulayan  Yılmaz “Bu sene 14- 20 Eylül tarihlerinde kutlanacak olan 33. Ahilik Haftası etkinlikleri koronavirüs nedeniyle kısıtlamalı olarak kutlayacağız.

Ahi Evran-ı Veli’nin başlattığı Ahiliği yaşatmak ve tüm dünyaya tanıtmak amacıyla hazırlanan etkinlikler, Ahi kenti Kırşehir’e yakışır şekilde gerçekleştirme amacındayız. Pandemi nedeniyle insan sağlığını ön planda tutarak, programın en iyi şekilde yürütülmesi için hep birlikte çalışıyoruz.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 18554 kez okundu.
Haberler - 11:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.