KTSO duyurdu! TOBB MEYBEM Sınavı Kırşehir’de yapılacak

Kırşehir Ticaret  ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada 7-8-9 Eylül tarihlerinde Kırşehir’de Emlak alanında Mesleki Yeterlilik Sınavı yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapacakların şahsen odaya başvuru yapması gerekiyor. Adayların başvuru formu ile birlikte şahsen odaya başvurmaları gerekiyor. Başvuru esnasında, 2 adet fotoğraf, 1 adet kimlik fotokopisi ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş adına verilecek […]
Haberler - 17 Ağustos 2020 14:08 A A

Kırşehir Ticaret  ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada 7-8-9 Eylül tarihlerinde Kırşehir’de Emlak alanında Mesleki Yeterlilik Sınavı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru yapacakların şahsen odaya başvuru yapması gerekiyor.

Adayların başvuru formu ile birlikte şahsen odaya başvurmaları gerekiyor. Başvuru esnasında, 2 adet fotoğraf, 1 adet kimlik fotokopisi ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş adına verilecek olan hesap numarasına sınav ücretinin yatırıldığını ispat eden evrakları dekontla birlikte teslim etmeniz gerekecek.

7-8-9 Eylül 2020 tarihlerinde Emlak alanında Mesleki Yeterlilik Sınavı alnında yapılacak sınavın son kayıt tarihi 3 Eylül 2020 olarak belirlendi.

 

Yeni başvuru sayısı 10 kişi ile sınırlandırıldı.

Yeni başvuru sayısının 10 kişi ile sınırlandırıldığı belirtildi.

Comments

comments

Bu haber 17898 kez okundu.
Haberler - 14:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.