Pozitif Hastayı Kırşehir’e Gelirken Yakaladılar!

Ankara’da rahatsızlanarak Koronavirüs testi yaptıran A.G. (58) isimli vatandaş’ın test sonucunu beklemeden Ankara’dan Kırşehir’e yolculuk yaptığı esnada sonucun pozitif olarak sisteme düşmesi üzerine Kırşehir Filsyasyon ekibi alarma geçti.   Kırşehir Filyasyon Ekibi tarafından Ankara Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçilerek vatandaşın otobüs’le Kırşehir’e gelmek üzere olduğunu tespit etti. Akşam saat 21:00 sıralarında Jandarma Ekipleri ile birlikte […]
Haberler - 14 Eylül 2020 12:06 A A

Ankara’da rahatsızlanarak Koronavirüs testi yaptıran A.G. (58) isimli vatandaş’ın test sonucunu beklemeden Ankara’dan Kırşehir’e yolculuk yaptığı esnada sonucun pozitif olarak sisteme düşmesi üzerine Kırşehir Filsyasyon ekibi alarma geçti.

 

Kırşehir Filyasyon Ekibi tarafından Ankara Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçilerek vatandaşın otobüs’le Kırşehir’e gelmek üzere olduğunu tespit etti. Akşam saat 21:00 sıralarında Jandarma Ekipleri ile birlikte Akpınar ilçesi mevkii’nde durdurulan otobüste eşi ile birlikte seyahat eden A.G. otobüsten indirilerek sağlık kontrolünden geçmesinin ardından tedbir amaçlı ambulans ile ikametine götürüldü.

Otobüste yolculuk yapan diğer yolcular da tedbir amacıyla 14 gün karantina altına alındı.

Comments

comments

Bu haber 25124 kez okundu.
Haberler - 12:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.