Vali Akın İlçelerde Denetimlere Katıldı!

Vali İbrahim Akın, il merkezinde yaptığı denetimlerin yanı sıra ilçelerde yapılan denetimlere de katılım sağlıyor. Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere yönelik denetimler günlük olarak gerçekleştiriliyor.   Daha önce Kaman ve Mucur ilçelerinde denetimlerde bulunan Vali İbrahim Akın, bu sefer de Akpınar ilçesinde yaptığı denetimde vatandaşlara ve esnaflara Koronavirüs tedbirlerine uyulması konusunda hatırlatmalarda bulundu. Denetimlerde, […]
Haberler - 17 Eylül 2020 11:40 A A

Vali İbrahim Akın, il merkezinde yaptığı denetimlerin yanı sıra ilçelerde yapılan denetimlere de katılım sağlıyor. Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere yönelik denetimler günlük olarak gerçekleştiriliyor.

 

Daha önce Kaman ve Mucur ilçelerinde denetimlerde bulunan Vali İbrahim Akın, bu sefer de Akpınar ilçesinde yaptığı denetimde vatandaşlara ve esnaflara Koronavirüs tedbirlerine uyulması konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Denetimlerde, Koronavirüsle mücadelede temel unsurlar olan maske, mesafe ve temizlik kuralları hususunda vatandaşlara ve esnaflara hatırlatmalarda bulunduklarını belirten Vali İbrahim Akın, toplum sağlığını korumak için tedbirlere mutlaka riayet etmek gerektiğini söyledi.

 

Vali Akın’a denetimlerde Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ve ilgili kurum amirleri de eşlik etti.

 

Çiçekdağı ve Akçakent ilçelerinde de Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere yönelik denetimler gerçekleştirdi.

Türkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de gerçekleştirilen denetimler kapsamında Vali İbrahim Akın, Çiçekdağı ve Akçakent ilçelerin de  de Koronavirüs Denetimi yaparak vatandaşlara ve esnaflara Koronavirüs tedbirlerine uyulması konusunda uyarılarda bulundu.

Programına Çiçekdağı Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Kaymakam Burhanettin Yavaşi’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek ilçede Koronavirüsle mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ardından ilçe merkezinde esnaflara ve vatandaşlara tedbirlere uyulması yönünde hatırlatmalarda bulunan Vali Akın programında İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ile Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu da yer aldı.

Vali İbrahim Akın, daha sonra Akçakent’e geçerek son kararname ile Akçakent Kaymakamlığına atanan Saliha Karataş’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Comments

comments

Bu haber 18771 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 11:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.