Vali Akın kurumlarda incelemelerde bulundu

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kurumları ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Akın, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu. Ziyaretleri sırasında kurumlara işlemler için gelen vatandaşlar ve personel ile sohbet eden Vali Akın, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Mehmet Kaya, İl Göç İdaresi Müdürü Ferruh Dibiç […]
Haberler - 4 Temmuz 2020 11:32 A A

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, kurumları ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Akın, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu.

Ziyaretleri sırasında kurumlara işlemler için gelen vatandaşlar ve personel ile sohbet eden Vali Akın, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Mehmet Kaya, İl Göç İdaresi Müdürü Ferruh Dibiç ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Cemalettin Duran’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İncelemesi sırasında yaptığı konuşmada, verilen hizmetlerde vatandaşların memnuniyetini önemsediklerini dile getiren Vali İbrahim Akın, “Vatandaşlarımızın işlemlerinin mümkün olan en kısa sürede tamamlaması lazım. Amacımız vatandaşlarımıza her zaman güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Personelimizden bu konuda hassasiyet bekliyoruz.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 9907 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Haberler - 11:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.