Yetkiner’in adı parkta yaşatılacak!

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eski Müdürü Çağdaş Mert’in bireysel başvurusu ile, 06.08.2020 tarihli ve 68 sayılı Kırşehir Belediyesi Meclis kararı ile Eski Başhekim Dr. Mehmet Yetkiner’in ismi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşında bulunan park’a verildi. Belediye Meclisinde alınan kararla ismi verildi; Belediye Meclisinde gündeme alınan başvuru üzerinde yapılan […]
Haberler - 5 Eylül 2020 09:40 A A
Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eski Müdürü Çağdaş Mert’in bireysel başvurusu ile, 06.08.2020 tarihli ve 68 sayılı Kırşehir Belediyesi Meclis kararı ile Eski Başhekim Dr. Mehmet Yetkiner’in ismi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşında bulunan park’a verildi.
Belediye Meclisinde alınan kararla ismi verildi;
Belediye Meclisinde gündeme alınan başvuru üzerinde yapılan değerlendirmede:   ” Kervansaray Mahallesi,Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında Boztepe Caddesi ve 2024 sokak arasında bulunan park’a “Doktor Mehmet Yetkiner” isminin verilmesi oy birliği ile kabul edilmiştir. ” denildi.

Comments

comments

Bu haber 20944 kez okundu.
Haberler - 09:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.