“32 Yıllık Meslek Hayatımdaki En Anlamlı Hediye”

Öğretmenler Günü hediyesi olarak öğrenciler öğretmenleri adına bağışta bulundu. 32 yıllık öğretmen gözyaşlarını tutamadı.
Manşet Haberleri - 25 Kasım 2019 14:49 A A

Öğretmenler Günü hediyesi olarak öğrenciler öğretmenleri adına bağışta bulundu. 32 yıllık öğretmen gözyaşlarını tutamadı.

Kırşehir Süleyman Türkmani İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri öğretmenler günü için duygulandıran bir hediye seçti. Öğrenciler, öğretmenleri adına, kanserle mücadele eden çocuklara bağışta bulundu.

3/A sınıfı öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü için harçlıklarını toplayarak öğretmenleri İmran Demir adına, kanser tedavisi gören çocuklara destek sunan Bir Dileğim Var Derneği’ne bağışta bulundular. Dernek tarafından gönderilen sertifika eline ulaştığında oldukça duygulanan öğretmen İmran Demir gözyaşlarını tutamadı.

“ÖĞRENCİLERİMLE GURUR DUYDUM”

Böyle duyarlı öğrenciler yetiştirmekten gurur duyduğunu ifade eden öğretmen İmran Demir, “32 yıllık meslek hayatımda böyle anlamlı hediye almamıştım. Bunu düşünen duyarlılıkta öğrencilerim olduğu için çok mutlu oldum. Onlarla gurur duydum. Kanser hastalığının oldukça önem arz ettiği bugünlerde benim adıma onlara bir el uzatılması beni çok mutlu etti. Çocuklarımızın minik kalplerinden öğrenecek çok şeyimiz var.” dedi.

“HEDİYEMİZ UNUTULMASIN İSTEDİK”

3/A sınıfı öğrencisi Melisa Beşkardaş hediyelerinin örnek olması gerektiğini belirterek, “Öğretmenimize unutamayacağı ve herkese örnek olacak bir hediye vermek istedik. Bu hediye ile kanser hastalarına biraz da olsa destek olduk. Herkesi de destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Comments

comments

Bu haber 6851 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Manşet Haberleri - 14:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.