TSO Başkanı Mustafa Yılmaz aday mı? Kesin bilgi bu haberde

Geçtiğimiz aylarda Kırşehir Ticaret Odası başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Yılmaz’ın milletvekili adaylığı için başvuru yaptığı iddiaları kamuoyunun gündemine düştü. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Yılmaz’ın adı geçen Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezi veya il teşkilatlarına yapılan bir başvurusunun olmadığı bilgisi alındı. Kırşehir sosyal medya hesaplarında geçen haberde “KIRŞEHİR CHP’DE DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK İSİM ADAY ADAYI OLUYOR. Ticaret […]
Manşet Haberleri - 17 Mart 2023 12:51 A A

Geçtiğimiz aylarda Kırşehir Ticaret Odası başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Yılmaz’ın milletvekili adaylığı için başvuru yaptığı iddiaları kamuoyunun gündemine düştü.

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Yılmaz’ın adı geçen Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezi veya il teşkilatlarına yapılan bir başvurusunun olmadığı bilgisi alındı.

Kırşehir sosyal medya hesaplarında geçen haberde

KIRŞEHİR CHP’DE DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK İSİM ADAY ADAYI OLUYOR.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz CHP Kırşehir Milletvekilliği Aday Adaylığı için Müracaatını Yaptı.” ifadeleri kullanılırken, yakın çevresine “ Beni yeni seçen insanlara saygısızlık olur, bu teveccüh için bir dahaki dönemin şartlarına göre adaylığı düşünebilirim” şeklinde yaklaştığı öğrenildi.
Rakiplerine büyük bir fark atarak yeniden Kırşehir TSO yönetim kurulu başkanı seçilen Mustafa Yılmaz’ın çevresinin ve sevenlerinin isteğine rağmen TSO seçimlerinde kendisini seçenlere karşı sorumluluk duyarak aday adayı olmayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Comments

comments

Bu haber 1118 kez okundu.
Manşet Haberleri - 12:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.