330 BİN TL’YE VARAN TAZMİNAT HAKKINIZ VAR

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası’ndaki haklarınızı biliyormuydunuz? Vatandaşlar trafik kazası, iş kazası, yanlış tedavi gibi mağduriyetlerinde Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası’ndaki alacakları tazminatları bilmedikleri tespit edildi. Trafik kazaların da hayatını kaybedenlerin yakınlarının ya da kazalarda sakat kalanların mağduriyetleri dolayısıyla alabilecekleri tazminat hakları konusuda yeterince bilgi sahibi olmadığı bildirildi. AKARÖZ HASAR DANIŞMANLIK […]
Genel - 10 Ekim 2017 10:32 A A

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası’ndaki haklarınızı biliyormuydunuz?

Vatandaşlar trafik kazası, iş kazası, yanlış tedavi gibi mağduriyetlerinde Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası’ndaki alacakları tazminatları bilmedikleri tespit edildi.

Trafik kazaların da hayatını kaybedenlerin yakınlarının ya da kazalarda sakat kalanların mağduriyetleri dolayısıyla alabilecekleri tazminat hakları konusuda yeterince bilgi sahibi olmadığı bildirildi.

AKARÖZ HASAR DANIŞMANLIK tarafından 2017 yılı içerisinde 330 bin TL’ye varan trafik kazası, 400 bin TL’ye kadar iş kazası sonucu tazminatlarınız ve yanlış tedavi sonucunda meydana gelen mağduriyetiniz gideriliyor.

Trafik kazalarında mağdur olan vatandaşların mağduriyetlerini gidermek ve sahip oldukları hakları kullanmalarını sağlamak amacıyla Kırşehir’de AKARÖZ HASAR DANIŞMANLIK, başvuruda bulunan vatandaşların haklarını arıyor.

AKARÖZ HASAR DANIŞMANLIK tarafından yapılan açıklamaya göre, kaza geçiren vatandaşların bir çoğunun kaza sonrasında sahip oldukları haklarından haberi olmadığını, 2017 yılı içerisinde 330 bin TL’ye varan tazminat haklarının bulunduğu ifade edildi.

Bütün giderlerin Trafik Sigortası tarafından ( Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ) karşılandığını söyleyen AKARÖZ HASAR DANIŞMANLIK Yetkilileri, “2017 yılı için 330 bin TL’ye varan tazminat hakkı var. Vatandaşlarımızı bu konuda bilinçlendirmek ve mağduriyetlerini gidermek için danışmanlık hizmetimizi açarak vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin veya yakınlarınızın son 10 yıl içerisinde geçirdiği sakatlık veya ölüm içeren kaza haklarınızı alabilirsiniz” diye konuştular.

AKARÖZ HASAR DANIŞMANLIK tarafından son 10 yıl içerisinde sigortalı, sigortasız, faili meçhul araçlar tarafından meydana gelen trafik kazalarında oluşan yaralanma-sakatlık ve ölüm gibi durumların sonucunda tazminat, tedavi masrafları, araç değer kayıpları gibi tazminat talepleriniz hukuki çerçevede değerlendirilerek mağduriyetiniz giderilir.

Yolcu konumundaki mağdurlara %100 kesin çözüm…

Şoför olarak mağdur olanlar ise kusur dağılımına göre hak talep edebilir…

AKARÖZ HASAR DANIŞMANLIK
İLETİŞİM: 0850 840 60 43
0386 212 44 55
0505 099 56 76

Comments

comments

Bu haber 6164 kez okundu.
Genel - 10:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.