4 MİLYONLUK GENÇLİK VE SPOR YATIRIMI PROJELERİ İMZALANDI

Kaman Hirfanlı köyü sınırları içerisinde bulunan Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı,Ahi Evran Gençlik Kampında yapılacak yeni tesisler ve onarımlar için oluşturulan proje onaylanarak imzalandı. Ak Parti Milletvekili Mikail Arslan’ın açıkladığı imzalarla yeni kongre merkezi, portatif yüzme havuzu gibi yeniliklerin müjdesi verildi. Mikail Arslan’ın açıklaması şu şekilde; “Kaman Hirfanlı köyü sınırları içerisinde bulunan […]
Genel - 20 Nisan 2018 18:37 A A

Kaman Hirfanlı köyü sınırları içerisinde bulunan Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı,Ahi Evran Gençlik Kampında yapılacak yeni tesisler ve onarımlar için oluşturulan proje onaylanarak imzalandı.

Ak Parti Milletvekili Mikail Arslan’ın açıkladığı imzalarla yeni kongre merkezi, portatif yüzme havuzu gibi yeniliklerin müjdesi verildi.

Mikail Arslan’ın açıklaması şu şekilde;

“Kaman Hirfanlı köyü sınırları içerisinde bulunan Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı,Ahi Evran Gençlik Kampının
-Kongre Merkezi yapım işi


-Portatif Havuz Yapım İşi ve
-Bakım onarım çalışmaları için 


Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile bugün
4 MİLYON TL lik sözleşmemizi imzalamış bulunmaktayız.

Türkiye’nin her alanda en iyi Gençlik Kampı olması amacıyla yapılacak projeler neticesinde; Ahi Evran Gençlik Kampı daha modern hale gelecek,kapasite sayısı artacak,etkinlik sayıları artacak ve faaliyet alanları genişleyecektir.

Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın BAK’a,
Spor Toto Teşkilat Başkanına teşekkür eder,şehrimize ve gençlerimize hayırlı olmasını dileriz.”

Comments

comments

Bu haber 11112 kez okundu.
Genel - 18:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.