AÇIKTA YAPILAN HATANIN GİZLİDE ÖZRÜ OLMAZ

18 EYLÜL 2017 Tarihin de  kirsehiraktuel.com haber potalından yayınladığımız  belgeli KIRŞEHİR DE DEPREM Mİ VARDI? (21B) İHALE NASIL YAPILIR ? haberimiz üzerine Belediye’nin usulsuz işlemine karşı tepkiler artmış, geçerli bir açıklama beklentisi oluşmuştu. Toplumun her kesimin de dile getirilen 21/b ihale usulsüzlüğü iki yıldır kan ağlayan esnafın yüreğine su serpmek bir tarafa mızrağı çuvala sokma […]
Genel - 16 Ekim 2017 18:40 A A

18 EYLÜL 2017 Tarihin de  kirsehiraktuel.com haber potalından yayınladığımız  belgeli KIRŞEHİR DE DEPREM Mİ VARDI? (21B) İHALE NASIL YAPILIR ? haberimiz üzerine Belediye’nin usulsuz işlemine karşı tepkiler artmış, geçerli bir açıklama beklentisi oluşmuştu.

Toplumun her kesimin de dile getirilen 21/b ihale usulsüzlüğü iki yıldır kan ağlayan esnafın yüreğine su serpmek bir tarafa mızrağı çuvala sokma gayreti içerisinde alalade hazırlanmış belge olarak Belediyenin şaibeli dosyaları arasında tozlu raflara kaldırılmak için kapağı kapatılmaya çalışılıyor.

Açıklamayı basın ilanı yoluyla duyurmak maksadıyla değil, Gerekçe Raporu olarak tanzim edildiğinin altınıda çizmek istiyoruz. Haber sitemizin elde ettiği belgeyi kamuoyuyla paylaşmak ve nasıl ört bast edilir gayretinin iç yüzünü göstermek için  belgeyi yayınlıyoruz.

Belgede dikkat çeken en doğru kısım ise ; ‘Alt yapının uzun sürmesinden dolayı ana caddelerde ticaret durma noktasına gelmiş olduğundan esnaf şikayetleri artmıştır’ifadeleri olmuştur.

AÇIKDA YAPILAN GÜNAHIN TENHA DA TÖVBESİ OLMAZ….

Bahsi geçen faaliyetler başladığı andan itibaren geçen iki sene içerisinde ihaleye çıkmayı düşünmeyen yönetim geçen süre içerisinde şimdi gizli gizli kabahatini ikrar ediyor. Ticaretin durduğunu yazışmalarda bahane olarak sunacağınıza halkın önünde açıktan ifade edin.

Bir diğer ifadede asayiş için ışıklandırmanın bir an önce yapılması gerektiği belirtiliyorki, buda belediye ekibinde UZUN ÇARŞIYA yolu düşen olmamış.

Bir tek lambanın yanmadığı UZUN ÇARŞIDA ki asayiş zaafiyeti ne olacak.

Yapılan faaliyetler ve bu faaliyetlerin yöntemlerine yönelik kararı verecek merciler sırasıyla görevini yapacaktır.

 

Comments

comments

Bu haber 12031 kez okundu.
Genel - 18:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.