AFRİN GAZİSİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında yürütülen operasyonda içinde bulundukları tanka yapılan saldırıda bacağına şarapnel parçası isabet ederek yaralanan Uzman Çavuş Sezer Akbaş’ı evinde ziyaretler devam ediyor. Kırşehir’deki Baba ocağında yapılan ziyaretlere, devlet ricali, siyasiler ve STK lar olarak çok sayıda kişi ve kuruluş Gazimizi yalnız bırakmıyor. İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Orhan Ekemen ve Askerlik Şubesi […]
Genel - 15 Şubat 2018 16:36 A A

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında yürütülen operasyonda içinde bulundukları tanka yapılan saldırıda bacağına şarapnel parçası isabet ederek yaralanan Uzman Çavuş Sezer Akbaş’ı evinde ziyaretler devam ediyor.

Kırşehir’deki Baba ocağında yapılan ziyaretlere, devlet ricali, siyasiler ve STK lar olarak çok sayıda kişi ve kuruluş Gazimizi yalnız bırakmıyor.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Orhan Ekemen ve Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı Harun Ağaç ile birlikte Uzman Çavuş Sezer Akbaş’ı baba ocağında ziyaret eden Vali Necati Şentürk, yaralı asker ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Milletvekillerinin de ziyaret ettiği Sezer Akbaşın diğer misafirleri, belediye başkanı Yaşar Bahçeci ve Ak parti Kadın kolları başkanıydı. Yaşar Bahçeci ziyarette verdiği mesajda, Rabbim Askerimizi ve ordumuzu korusun, bizler devletimizin, askerimizin her an yanındayız dedi.

Gazi Sezer Akbaş ve ailesinin son misafirleri arsında Malül Gaziler Derneği Başkanı Bahattin Kaya, Sosyal Hizmetler il Müdürü Ramazan Baykara, Şehit ve Gazilerle ilgili her şeye ömrünü vakf eden Yunus Erdoğlu oldu. Heyet yaptığı açıklamada, Vatan savunmasinda hayatini kaybeden Şehitlerimize Yuce Allahtan rahmet ve Gazilerimize acil sifalar diliyoruz, dedi.

İYİ Parti Yönetimi ile birlikte son ziyareti gerçekleştiren, Kırşehir il başkanı Müfit Göçen ziyarette aileye ve gaziye her zaman yanlarında olduklarını belirterek, birlik olarak dik durmamız gerekli dedi. Göçen,Allah Ülkemize, kahraman Mehmetciklerimize ve evlatlarımıza zeval getirmesin dedi.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 6372 kez okundu.
Genel - 16:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.