AĞRILARI DİNDİRMEK İÇİN VÜCUDUNA HER AN ELEKTRİK VERİYOR

Çiçekdağı Fevzi Çakmak Mahallesinde ikamet eden Murat Bulut, Engellerini aşmak için destek bekliyor. Biçer sezonunda şoför olarak çalışan Bulut, 2017 yılında Yozgat Devlet hastanesine karın ağrısı şikayetiyle gittiğinde kendisine yapılan iğne sonucu sağ ayak ve sağ kolunun felç olduğunu belirterek, geçen süre içerisinde yaşadığı zorlukları anlattı. Tedavisinin yapılması için uzun süre uğraştığını ve şu anda […]
Genel - 2 Aralık 2018 17:08 A A

Çiçekdağı Fevzi Çakmak Mahallesinde ikamet eden Murat Bulut, Engellerini aşmak için destek bekliyor.

Biçer sezonunda şoför olarak çalışan Bulut, 2017 yılında Yozgat Devlet hastanesine karın ağrısı şikayetiyle gittiğinde kendisine yapılan iğne sonucu sağ ayak ve sağ kolunun felç olduğunu belirterek, geçen süre içerisinde yaşadığı zorlukları anlattı.

Tedavisinin yapılması için uzun süre uğraştığını ve şu anda ayak ağrılarının dayanamaz boyutlara ulaştığı için vücuduna devamlı elektrik veren bir cihazın yerleştirildiğini söyleyen Murat Bulut, bu cihazla hayatının çok kısıtlandığını, yatma şekline göre kumandadan ayar yapması gerektiğini vurguladı.

Anne ve Babasının bakıma muhtaç olduklarını, aynı evde onlara baktığını ve geçimini sağlayacak geliri olmadığını belirten Engelli Bulut, yetkililerden destek istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğini bekleyen Bulut, Vali Akın, Kaymakam Akeller, başta olmak üzere siyasi ve görevlilere ilgi beklediğini iletti.

 

Comments

comments

Bu haber 7985 kez okundu.
Genel - 17:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.