AHİ EVRAN MAHALLESİ MUHTAR ADAYI RAHİM IŞIK, MUHTARLIĞIN ÇERÇEVESİNİ ÇİZDİ

Geçtiğimiz mahalli idari seçimlerinde Ahi Evran Mahallesinden yine Muhtar adayı olarak seçmenin karşısına çıkan ve çok az bir farkla ikinci olan Rahim Işık, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde en iddialı adaylar arasında yer alıyor. Rahim Işık Kırşehir Aktüel Gazetesini ziyaretinde, Saygıdeğer Ahi Evran Mahallesi sakinlerinin Muhtar adayı olarak çıkmış olduğum bu yolda […]
Genel - 17 Ocak 2019 22:20 A A

Geçtiğimiz mahalli idari seçimlerinde Ahi Evran Mahallesinden yine Muhtar adayı olarak seçmenin karşısına çıkan ve çok az bir farkla ikinci olan Rahim Işık, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde en iddialı adaylar arasında yer alıyor.

Rahim Işık Kırşehir Aktüel Gazetesini ziyaretinde, Saygıdeğer Ahi Evran Mahallesi sakinlerinin Muhtar adayı olarak çıkmış olduğum bu yolda kıymetli oylarına bir kez daha talip olduğunu belirterek,

“Muhtarlık  kavramının sulandırılmadan gerçek anlam, asli vazifeleri üzerinden kendisini ifade edenlerin dikkate değer bulunması” gerektiğini ifade etti.

Mahallemize, şehrimize, güzide vatanımıza hizmet edecek olan herkese sahip çıkılması gerektiğini bu vesileyle Ahi Evran Mahallesine hizmet edebilecek ve seçilen herkesin destekçisi olacağını, sonuçta hizmet yarışı yapıldığını söyledi.

Muhtarın il ve Asli görevinin mahalle sorunlarını çözüm üretecek mercilere ivedilikle ve detaylarıyla aktarmak, çözüm bulunmasında ön ayak olmaktır diyen Rahim Işık, yoksula, yetime, sahip çıkan, gerçek ihtiyaç sahiplerini gözeten çalışmalar yapmak olduğunu belirtti.

Ahi Evran Mahallesine  hizmetkar olmak için yola çıktığını belirten muhtar adayı Rahim Işık, mahalle sakinlerinin desteklerini beklediğini ilave etti.

Comments

comments

Bu haber 12256 kez okundu.
Genel - 22:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.