Ahi Yeterliğe Dayalı Eğitim Projesi”

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde uygulanmaya başlanan “Ahi Yeterliğe Dayalı Eğitim Projesi” (AYDEP) kapsamında ilk elektronik sınavın gerçekleştirildiği bildirildi. Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Eğitim Fakültesi’ndeki elektronik final sınavı öncesi Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Refik Balay ve dekan yardımcıları, öğrencilerle bir araya geldi. Karakaya, sınav ve AYDEP ile ilgili öğrencilerle […]
Genel - 9 Ocak 2019 19:23 A A

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde uygulanmaya başlanan “Ahi Yeterliğe Dayalı Eğitim Projesi” (AYDEP) kapsamında ilk elektronik sınavın gerçekleştirildiği bildirildi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Eğitim Fakültesi’ndeki elektronik final sınavı öncesi Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Refik Balay ve dekan yardımcıları, öğrencilerle bir araya geldi.

Karakaya, sınav ve AYDEP ile ilgili öğrencilerle sohbet etti. Proje kapsamında yapılan çalışmaları inceleyen Karakaya, Dekan Balay’dan elektronik sınav hakkında bilgi aldı.

Karakaya, AYDEP’in Türkiye’de model olabilecek proje olduğunu vurguladı.

Comments

comments

Bu haber 4191 kez okundu.
Genel - 19:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.