AK Parti 6. Olağan Kongresi’ne Doğru

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, tüm Kırşehir teşkilatlarıyla Ankara’da yapılacak olan AK Parti 6. Olağan Kongresi’ne katılacaklarını söyledi. Ayrıca AK Parti tarafından, 6. Olağan Kongre süreci için “akkongreler.com” adresli web sitesi kuruldu. İnternet sitesinde mesajına yer verilen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyoruz. 2023 […]
Genel - 15 Ağustos 2018 19:29 A A

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, tüm Kırşehir teşkilatlarıyla Ankara’da yapılacak olan AK Parti 6. Olağan Kongresi’ne katılacaklarını söyledi.

Ayrıca AK Parti tarafından, 6. Olağan Kongre süreci için “akkongreler.com” adresli web sitesi kuruldu. İnternet sitesinde mesajına yer verilen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyoruz. 2023 hedeflerine daha sağlam adımlarla ulaşmak için yenilenmeli ve tazelenmeliyiz. Dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Aslan, partisinin konferans salonunda düzenlediği basın toplantısında, AK Parti 6. Olağan Kongresi’nin 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirileceğini hatırlattı.

Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi ile Türkiye’de yeni bir dönemin başladığını ifade eden Aslan, AK Parti’nin Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini gerçekleştireceğini vurguladı.

AK Parti’nin 16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanarak ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına aldığını dile getiren Aslan, şöyle devam etti:

“Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla Ankara Spor Salonu’nda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz, İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Kongremizin tüm AK Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.”

Toplantıya, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin, AK Parti Kırşehir İl Başkan Yardımcısı Berat Bıçakçı ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

AK Parti tarafından, 6. Olağan Kongre süreci için “akkongreler.com” adresli web sitesi kuruldu. İnternet sitesinde mesajına yer verilen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyoruz. 2023 hedeflerine daha sağlam adımlarla ulaşmak için yenilenmeli ve tazelenmeliyiz. Dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam etmeliyiz.” ifadelerini kullandı. AK Parti’nin 6. Olağan Kongre süreci için “akkongreler.com” isimli kurduğu web sitesinde, parti teşkilatının bu süreçte kullanacağı broşür, materyal ve görsellere yer verildi. Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Erdoğan, sitede yer alan mesajında, teşkilat mensuplarına, kongre sürecinde partinin kurumsal kimliğine uymaları uyarısında bulundu. Erdoğan, mesajında, “2001 yılında başladığımız kutlu yürüyüşümüz boyunca daima milletimizin gösterdiği istikamete ilerledik. Siyasetimizin merkezine insanımızı yerleştirdik. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet anlayışından asla vazgeçmedik.” ifadesini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 7030 kez okundu.
Genel - 19:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.