AK PARTİ ADAYLARI 2-0 DİYOR

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, Kırşehir’in AK Parti iktidarıyla birlikte büyük bir sıçrama yaşadığını belirterek, 24 Haziran seçimlerinde Kırşehirlilerin oylarıyla milletvekili seçilip Kırşehir’i daha ileriye taşıyacaklarını söylediler. Gazetemizi ziyaret eden AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Kendirli ile Necmettin Erkan, gazetemiz imtiyaz sahibi Abdurrahman Akaröz ve Yazı […]
Genel - 29 Mayıs 2018 19:25 A A

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, Kırşehir’in AK Parti iktidarıyla birlikte büyük bir sıçrama yaşadığını belirterek, 24 Haziran seçimlerinde Kırşehirlilerin oylarıyla milletvekili seçilip Kırşehir’i daha ileriye taşıyacaklarını söylediler.
Gazetemizi ziyaret eden AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Kendirli ile Necmettin Erkan,
gazetemiz imtiyaz sahibi Abdurrahman Akaröz ve Yazı İşleri Müdürü Erdem yeşer ile bir süre görüş alışverişinde bulundular.
AK Parti’nin 2002 yılında iktidara geldiği günden bu yana Kırşehir’e her alanda önemli hizmetler getirdiğini, Kırşehir’in makus talihini kırarak, her alanda önemli gelişmeler katettiğini belirten Kendirli ve Erkan, “Partimiz 2002 yılında iktidara geldikten sonra partimizin teşvikleri, yatırım programları ve yerel yöneticilerimizin üstün gayretiyle Kırşehir her alanda ciddi bir mesafe aldı. İşte Belediye Başkanımızın çaışmaları ile Kırşehir modern ve yaşanılır bir kent konumuna geldi. Milletvekillerimizin çabaları ile AK Parti hükümetleri Kırşehir’e ciddi hizmetler ve yatırımlar yaptı. Ancak daha yapılacak çok iş, gidilecek çok yolumuz var. Bizler bu şehrin özlemlerini, beklentilerini, sorunlarını çok iyi bilen insanlarız. Teşkilatlarda uzun dönem görev yapan biri olarak Kırşehir’e nasip olursa şimdi de milletvekili olarak hizmet vermek istiyoruz. Biz kadere iman etmiş insanlarız. Tek derdimiz Kırşehir’i daha üst noktalara nasıl taşıyabiliriz, bu şehri nasıl büyütebiliriz? Çünkü bizim bu şehirden başka gidecek yerimiz yok. Hayırlısı ise biz seçilelim, Krışehirimize güzel ve kalıcı hizmetler getirelim. Hayırlı olmayacaksa Allah bu görevi bize nasip etmesin” diye konuştular.

Milletvekili adayı Necmettin Erkan’la el ele vererek, Kırşehir’e ve ülkeye önemli hizmet vereceğini belirten Mustafa Kendirli, “Necmettin Erkan kardeşimiz, kendisini çok severiz. Çok Sevdiğimiz bir kardeşimiz Necmettin beyle biz daha önceki süreçte İl Başkanlığım döneminde çok iyi tanıdığımız çalıştığımız bir kardeşimiz. Şehrimizle ilgili bütün işlerde bütün yatırımlarda Ankara’da bizim
takipçimiz olmuştur. Tabi Necmettin Erkan kardeşimizin Kırşehir’e yaptıkları hizmetler bizlere bir avantaj olacaktır. Bizlerde Şehrin yapısını şehrin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Necmettin Bey de Ankara bürokrasisini iyi tanıyor. Bu bizim için bir anlamda yapılacak işler için hız kazanacaktır. İnşallah biz diyoruz vakit Türkiye Vakti, vakit Kırşehir Vakti diyoruz. Yapacağımız bu seçimin önemi çok yüksek,vatandaşımız her şeyin farkında ve sağduyulu bir halkımız var ve sağduyulu bir seçmenimiz var. Yeni sistemle yapacağımız bu ilk seçimde Cumhurbaşkanımız ilk turda seçilecek ve biz buna inanıyoruz. Bizler Cumhurbaşkanımızı başkomutanımızı mecliste askersiz bırakmamak, bizim tek amacımız bu. Biz şehrimiz adına 2-0 yapacağımızdan eminiz dedi.

 

Comments

comments

Bu haber 6518 kez okundu.
Genel - 19:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.