AK PARTİ HEYETİNDEN MHP SEÇİM İLETİŞİM MERKEZİNE ZİYARET

  Ak Parti İl İlçe Yönetimi, Kırşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları MHP Seçim İletişim Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ak Parti Heyetini; MHP İl ve İlçe Yönetimi, Kırşehir Ülkü Ocakları Yönetimi,  MHP Kırşehir  Milletvekili Adayları ve yoğun bir kalabalık karşıladı. Ziyaret esnasında MHP İl Başkanı Arif KILIÇ Cumhur İttifakının gerekçeleri ve […]
Genel - 27 Mayıs 2018 19:12 A A

 

Ak Parti İl İlçe Yönetimi, Kırşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları MHP Seçim İletişim Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Heyetini; MHP İl ve İlçe Yönetimi, Kırşehir Ülkü Ocakları Yönetimi,  MHP Kırşehir  Milletvekili Adayları ve yoğun bir kalabalık karşıladı.

Ziyaret esnasında MHP İl Başkanı Arif KILIÇ Cumhur İttifakının gerekçeleri ve amaçları hakkında bilgi verdi.

Daha sonra söz alan Ak Parti İl Başkanı Muzaffer ASLAN sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ederek 15 Temmuz ve sonrasında yaşananların Ülkenin Birliğine, Beraberliğine ve Bekasına yönelik tehditlerin bertaraf edilmesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin birlikteliğinin önemini vurguladı.

Sonrasında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci oluşan ittifaktan memnuniyetini bildirerek tabanları yakın olan iki parti arasında iletişimin devam edeceğini ve Belediye olarak her türlü desteğin verileceğini belirtti.

Konuşmalardan sonra gerçekleşen sıcak sohbet sonrasında Ak Parti heyeti, teşekkür ederek başarılar diledi.

 

Comments

comments

Bu haber 8092 kez okundu.
Genel - 19:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.