AK PARTİ İL BAŞKANI MUZAFFER ASLAN OLDU

Yapılan görüşmeler gece saatlerine kadar devam etti.Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan istişare sonrasında Muzaffer Aslan da karar kılındı. özellikle parti çevrelerinden de edinilen bilgiler bu yöndeydi.Daha önce vekillik yapmış ve parti içerisinde önemli görev üstlenmiş kişilerin İl Başkanlığı görevine getirileceği, ilçe teşkilatları için de daha çok gençlik kolları başkanlarına yer verileceği Cumhurbaşkanı […]
Genel - 14 Eylül 2017 21:07 A A

Yapılan görüşmeler gece saatlerine kadar devam etti.Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan istişare sonrasında Muzaffer Aslan da karar kılındı. özellikle parti çevrelerinden de edinilen bilgiler bu yöndeydi.Daha önce vekillik yapmış ve parti içerisinde önemli görev üstlenmiş kişilerin İl Başkanlığı görevine getirileceği, ilçe teşkilatları için de daha çok gençlik kolları başkanlarına yer verileceği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bizzat talimatı olduğu iddea ediliyordu.

İlçe kongreleri ve yapılanmalar İl Başkanlığı düzeyinde yeniden yapılanma gibi çalışmalar, Ak Parti’yi 2019 yerel ve genel seçimlerine hazırlaması gibi çalışmalar yeni başkanı bekliyor.

 

Comments

comments

Bu haber 8721 kez okundu.
Genel - 21:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.