AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI TEMAYÜL YOKLAMASI

27. Dönem AK Parti Kırşehir Milletvekili aday adayları delege tarafından oylanarak genel merkezin takdirine sunulmuşlardı. 19 aday adayının katıldığı oylamanın sonuçları kamuoyunda tartışılarak yorumlar yapılıyordu. 805 delegenin verdiği ilk karar doğrultusunda ilk üç sıra arasında oy farkının çok az olduğu gözlenirken bu sıralamadan sonra temayül sonuçları genel merkez tarafından nasıl değerlendirilecek merak konusu olmaya devam […]
Genel - 10 Mayıs 2018 10:37 A A

27. Dönem AK Parti Kırşehir Milletvekili aday adayları delege tarafından oylanarak genel merkezin takdirine sunulmuşlardı.

19 aday adayının katıldığı oylamanın sonuçları kamuoyunda tartışılarak yorumlar yapılıyordu. 805 delegenin verdiği ilk karar doğrultusunda ilk üç sıra arasında oy farkının çok az olduğu gözlenirken bu sıralamadan sonra temayül sonuçları genel merkez tarafından nasıl değerlendirilecek merak konusu olmaya devam ediyor.

Temayül sonuçlarına göre en fazla oy alan aday adayı Mustafa Kendirli oldu, 130 oy alan Kendirliyi, 127 oy alan Metin Ülgen Kaya takip etti, üçüncü olan Hacı Turan’ın oyu ise 123 oldu.

temayül ve Mülakat çalışmasını yapan AK Parti Genel Merkezinin Kırşehir için en ideal aday belirleme çalışmaları sürüyor.

 

Comments

comments

Bu haber 11424 kez okundu.
Genel - 10:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • osman 14 Mayıs 2018 11:22

    Temayül sonucu açıklanmadı ki, nasıl siz bunu değerlendiriyorsunuz